Gerų emocijų savaitė

Kelmės ,,Kražantės" progimnazijoje  savaitė prieš šv. Velykas ypatinga, nes visi kartu kuriame kuo daugiau gerų emocijų. Mokykla lyg antri namai, tad pirmadienį mokykloje įsispyrėm į spalvingas šlepetes ir džiaugėmės ryškiomis kojinėmis. ,,GERŲ Emocijų savaitė" prasidėjo jaukiai, šiltai, švelniai ir spalvingai. Tad pirmadienis „Šlepečių ir spalvotų kojinių diena“

Antradienį skyrėmė  draugams ir džiaugėmės „Draugų diena“. "Geras draugas yra dovana, kurią pats sau įteiki" (R.L. Stivensonas). Tądien progimnazijoje stebinome ir džiuginome draugus siurprizais, o pindami įvairiaspalves apyrankes stiprinome draugystę,.
Trečiadienis „Geltonos spalvos diena“. Geltona diena mokykloje. Tai  kaip ta citrina - įvairiapusė emocija. Tai draugystė, ryškumas, šviesa, saulės ir pavasaris! Net mokyklos skambutis ir tas ,,Geltona upė”

Ketvirtadienį penktadienį vyko ir renginys „Talentai šalia mūsų“ 1-8 kl. mokiniams.            Kiek talentingų mokinių turime! Grojimas įvairiais instrumentais, piešimas, deklamavimas, šokiai, triukai su kamuoliu, dziudo, žvejyba - tai 5-8 kl. mokinių demonstruoti dalykai vykusiame ,,Talentų šou”. Jo vedėjos Goda Norutytė ir Eglė Šumskytė be kitų gebėjimų dar turi talentą vesti renginius. Renginį organizavo mokinių parlamentas (direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jurgita Seselskienė). Na, o šaunieji dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir pavaišinti saldainiais.
    Antrąją renginio ,,Talentai šalia mūsų” dieną gėrėjomės  talentingaisiais 1-4 klasių mokiniais - šoka, dainuoja, groja, piešia, rodo magiškus triukus, sportuoja, konstruoja.

Emocijų savaitę užbaigėme ,,Kitokios kuprinės” diena. Džiugina  mokinių kūrybiškumas, išradingumas!