,,Kūrybinių metodų taikymas mokinių motyvacijai mokytis skatinti”

Visi vaikai iš prigimties yra menininkai. Juos būtina mokyti kurti, lavinti ranką, mąstymą, vaizduotę. Kūrybiniai gebėjimai būtini kiekvienam žmogui. Kūrybiškumą ugdo įvairi veikla. Mokykloje kiekvienam vaikui turi būti sudaryta galimybė kurti, nes vaikai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta eksperimentuoti. Mokyklos paskirtis – sudaryti sąlygas plėtoti kiekvieno vaiko kūrybinius sugebėjimus.
           Pradinių klasių mokytojos dalyvavo metodinėje valandoje ,,Kūrybinių metodų taikymas mokinių motyvacijai mokytis skatinti”. Pranešimą apie metodus, skatinančius mokinių kūrybiškumą, skaitė mokytoja Orinta Rimkutė. Praktinį užsiėmimą, kurio metu pradinių klasių mokytojos mokėsi dekoruoti kiaušinius, vedė technologijų mokytoja Daiva Vaičiulienė.