Eilėraščio skaitymo konkursas „Pavasario belaukiant“

Vasario 29 d. jau  vyko virtualus 2-7 klasių mokinių respublikinis eilėraščio skaitymo konkursas ,,Pavasario belaukiant“. Konkurso tikslas – puoselėti meninio žodžio suvokimą, ugdyti gebėjimą kalbėti aiškiai, suprantamai, paveikiai.
       Poezijos šventėje dalyvavo gausus būrys puikiai pasiruošusių skaitovų iš 18 miestų ir rajonų. Konkurso dalyvių noras buvo kuo raiškiau perskaityti eilėraštį, sudominti klausytojus. Mokiniai skaitė pasirinktus lietuvių poetų kūrinius apie pavasarį. Iš mūsų mokyklos dalyvavo aštuoni mokiniai  (ruošė I. Dargienė, M. Liaugodienė). Dalyvių raiškųjį skaitymą vertino kompetentinga komisija.     Eilėraščio skaitymo konkurso prizinių vietų laimėtojai apdovanoti diplomais ir dovanėlėmis, dalyviai padėkomis. Didžiuojamės ir sveikiname 4b klasės mokinę Agnetę B. laimėjus I vietą.