Kovo 11 - Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šventė „Kražantėje“

Švęsdama  artėjančią Kovo 11 - Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną Kelmės „Kražantės“ progimnazijos bendruomenė giedojo himną, sveikinimo žodžius tarė progimnazijos direktorė Laima Simėnienė, mokyklos prezidentė G. Norutytė ir 5b kl. mokinė E. Rakauskaitė. Buvo apdovanotos mokyklos 5-8 kl. mokinių dailyraščio konkurso nugalėtojos E, Parnarauskaitė, V. Linikaitė, E. Gotautaitė (5b), K. Butkutė (7a), V. Andrulytė (7b). Fojė veikia dailyraščio paroda, taip pat galima pažiūrėti ir paskaityti mokinių kūrybinius darbus, skirtus Kelmės 540-iui ( mokinius parodai rengė A. Paulauskienė, I. Kasparavičienė, A. Stulpinienė).
      Vaikų piešiniais papuoštoje  aktų salėje ( mokyt. I. Sabaitytė) vyko šventinis koncertas pradinių klasių mokiniams. Scenoje pasirodė jaunieji artistai, paruošti J. Jakubauskienės, L. Šimkevičienės ir A. Stulpinienės. Jie šoko, deklamavo ir muzikavo. Neformaliojo švietimo muzikos būrelio nariai (mokyt. J. Jakubauskienė) savo skambiomis dainomis apdainavo Lietuvą, džiaugėsi pavasariu.
      Na,  Kovo 11-ąją  nešėme mūsų didžiąją trispalvę per visą miestą. Jau dešimtmetį  puoselėjama šventės tradicija  subūrė visą miestą  į šventinę eiseną. Džiaugiamės vaikiškų ir jaunatviškų širdžių meile Lietuvai, savam kraštui ir puikia nuotaika. Gera  žygiuoti visiems drauge!