NUOTOLINIS RESPUBLIKINIS BENDROJO IR PROFESINIO UGDYMO MOKYKLŲ 1-12 KLASIŲ MOKINIŲ SKAITOVŲ KONKURSAS „ISTORINIAI SKAITYMAI. ISTORIJA POEZIJOJE IR PROZOJE“

Kovo 4 d. Kužių mokykloje vyko nuotolinis respublikinis bendrojo ir profesinio ugdymo mokyklų 1-12 klasių mokinių skaitovų konkursas „Istoriniai skaitymai. Istorija poezijoje ir prozoje“. Jame dalyvavo 76 skaitovai iš Klaipėdos, Joniškio, Alytaus, Kelmės, Šiaulių miesto ir rajono mokyklų. Mūsų mokyklą atstovavo keturi mokiniai (ruošė M. Liaugodienė, I. Dargienė), jie apdovanoti organizatorių padėkomis.

Konkursas skirtas Lietuvos istorinei atminčiai. Konkurso tikslas – ugdyti kūrybišką, mąstančią asmenybę, besidominčia ir besididžiuojančia Lietuvos istorija. Uždaviniai: ugdyti jaunųjų skaitovų savivertę; puoselėti mokinių meninio žodžio suvokimą ir raišką; skatinti domėjimąsi istorine poezija, proza ir kūrybiškai ją perteikti.