,,100 dienų mokykloje"

Vasario 7d. ,,Kražantės" pirmokai šventė ,,100 dienų mokykloje".
     Diena prasidėjo netradicinėmis pamokomis: rašė dailyraščiu gražiausių 100 žodžių, paskui juos iškirpo, klijavo knygose, kurias pakabino pirmo aukšto foje, šalia gėlių žiedais ,,pražydusio" skaičiaus 100.Per kitas pamokas atliko įvairiausias užduotis: iš plastilino rutuliukų lipdė ant spalvotų lapų šimtukus, darė akinukus, šimtakojus, skaičiavo.
    Sporto salėje pirmokų laukė mokyklos direktorė L. Simėnienė, pavaduotojos ugdymui J. Seselskienė, R. Dovidaitienė, kuri buvo paruošusi užduotis pirmokams. O šie turėjo parodyti, kaip moka skaityti, skaičiuoti, dirbti komandoje. Atlikę užduotis, pirmokai nusipelnė apdovanojimų. Kiekvienas gavo po simbolinį laivelį su užrašu ,,Mūsų ,,Kražantė" srauni - drąsiai į mokslus plaukiam visi", ,,100 dienų mokykloje" pažymėjimus.
    Sugrįžę į klases pirmokai vaišinosi, fotografavosi, kad ilgiau pasiliktų atmintyje ne tik skaičiai ir raidelės, bet ir gražių švenčių akimirkos.
    Laimingos šiandien buvo ir pirmokų mokytojos J. Akstinienė, L. Antanaitienė, J. Bialaglovienė, kurios džiaugiasi savo mokiniais ir galvoja - 100 daug ar mažai?  Su tokiais šauniais vaikais - ,,100 - vieni juokai!"