Tarptautinė antikorupcijos diena

2023 m. gruodžio 8 d. 8a klasės mokiniai A. Rakauskas, K. Lekaitytė bei istorijos mokytoja Danutė Eitmantienė Tarptautinės antikorupcijos dienos proga nuotoliu stebėjo renginį „Skaidrumo šventė“, kurios metu buvo minimas iniciatyvos „Skaidrumo akademija“ 3-asis gimtadienis.

Renginio dalyvius ir visą skaidrumo idėjas palaikančią bendruomenę sveikino Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ir Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos direktorius Linas Pernavas. Buvo paskelbti paskelbti paskelbti mokinių konkurso „Skaidrumą kuriame kartu‘23“ nugalėtojai. Istorijos mokytoja ir mokiniai stebėjo konkurso nugalėtojų darbus apie kovą su korupcija, išklausė diskusiją, kaip skaidrumas kuria galimybę pasitikėti valstybe ir vieni kitais.