Advento vainikas

Tuoj prasidės adventas. Jo esmė – laukimas ir tikslas pasiruošti Kristaus gimimui, kurį švęsime per Kalėdas. Tačiau tai tik dalis istorijos. Adventas atsineša kai ką daugiau žmogaus sielai, gilina tikėjimą. Vienas iš pastarojo laikmečio krikščioniškųjų prieškalėdinio laikotarpio atributų yra advento vainikas, simbolizuojantis keturių advento savaičių laikotarpį Vakarų bažnyčių liturginiame kalendoriuje. Šis vainikas su keturiomis žvakėmis pastaruoju metu jis išplito į daugelį kitų krikščionių konfesijų.
      Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jurgita Seselskienė mokiniams aiškino, kaip pinamas ir puošiamas adventinis vainikas, kokia jo simbolika ir pan. Uždegta pirmoji žvakė. Tikybos mokytoja Daiva Adomaitienė 5-8 kl. mokiniams per pamokas taip pat kalbėjo apie advento laikotarpio prasmę.