„Menų diena”

Kelmės „Kražantės“ progimnazijoje lapkričio 21 dieną vyko neįprastos pamokos. Mokiniai akiratį plėtė projektinėje-patyriminėje  ,,Menų dienoje”.

1-8 klasių mokiniai linksmai judėjo šokio sambūryje, žiūrėjo Užvenčio kultūros centro spektaklį, lankėsi AJJU meno muziejuje, Kelmės krašto muziejuje apžiūrėjo parodą, dalyvavo ekskursijoje ,,Kelmė-miestas-galerija”, stebėjo šiuolaikinio meno technologijas Jono Graičiūno gimnazijoje, domėjosi muzikinio instrumento gamyba bei lietuvių liaudies instrumentais Kelmės kultūros centre, dalyvavo vektorinio piešimo užsiėmime, lankėsi Kelmės mažajame teatre, Lazdų muziejuje, gamino molio lėkštutes, miklino rankas edukacijoje ,,Popieriaus plastika”, grakščiai judėjo ,,Šokio ritmu”, darė ,,Minčių koliažus”, Kelmės pušyne užsiėmė žemės menu, susipažino su fotografijos menu, kūrė sveikinimo atviruką, domėjosi kino menu. Galvojate, kad tai viskas?    Tikrai ne!

Dar vyko MB ,,Vinetu kaimas" edukacija ,,Būgnų ir dainų ratas" bei ,,Kelionė į save su pasaulio muzikos garsais" bei edukacijos Tytuvėnų piligrimų centre ir regioninio parko muziejuje.
      Dėkojame Jovitai Žakarienei, Valdui Kančauskui, Modestui Vaitkevičiui, Aidai Ralovecienei, Osvaldui Gerbeniui, Mečislovui Ežerskiui, Valentinui Lukonui, Sandrai Zakarienei ir visiems kitiems, prisidedantiems prie meninio mokinių ugdymo.