,,STEAM. Ieškau. Tyrinėju. Atrandu”

Spalio 27 dieną „Kražantės“  progimnazijoje vyko projektinė-patyriminė diena ,,STEAM. Ieškau. Tyrinėju. Atrandu”. Vaikai atliko įvairius eksperimentus, mokėsi ir smalsavo ne tik progimnazijoje, bet ir kitose įstaigose.

1-4 klasės dalyvavo edukacijoje „Afrikinės sraigės“, klasėse  skaitė L. Gutausko pasaką „Sraigė“ ir taikydami  įvairias technologijas kūrė projektą „Sraigė“.

5-8  klasių mokiniams vyko patys įvairiausi užsiėmimai:  ,,Erdviniai kūnai aplink mus”, ,,Užuosk, pajausk, sužinok”, ,,Pasverk, pamatuok, apskaičiuok”, ,,Žinai, mąstau ir nerūkau”, „Kiek eglė turi spyglių?“, „Pratęsk pasaką“, „Kvadratai aplink mus“. Taip pat atliktos kūrybinės užduotys, eksperimentai su sausu ledu, mėlynuoju kopūstu, piešimas piene, spalvų magija, pirmosios pagalbos teikimo pradžiamokslis, pusryčių gaminimasis, apsilankymas Kelmės malūne, reklamos studijoje ,,Justudija”, Kelmės profesinio rengimo centre, UAB ,,Rol Lithuania” gamykloje ir kt.
       Patyriminės- projektinės dienos skatina mokinius tyrinėti aplinką, daryti eksperimentus. Vaikai sužino apie įvairias įstaigas, esančias Kelmėje, mokosi dirbti komandoje bei bendrauti tarpusavyje ir su suaugusiais darbuotojais.