„Ö kaip vokiškai?“

Spalio 16-19 dienomis „Kražantės“ progimnazijoje vyko „Ö kaip vokiškai?“ dienų renginiai 5-8 klasių mokiniams tema „Pažinkime Vokietiją”. Su penktokais diskutuota „Kodėl verta mokytis vokiečių kalbos?“. Šeštose klasėse žinios gilintos netradicinėse pamokose, kurių metu mokiniai sprendė kryžiažodžius, dėliojo Vokietijos dėlionę, atsakė į viktorinos klausimus. 7-8 klasių mokiniai dalyvavo susitikime su buvusiais mūsų mokyklos aštuntokais Mėta ir Nojumi, kurie birželio mėnesį 10 dienų viešėjo Vokietijoje. Šie mokiniai buvo apdovanoti kelione į šią šalį už aukštus vokiečių kalbos žinių pasiekimus.
    Renginių metu mokiniai ne tik praplėtė savo žinias apie Vokietiją, atliko įdomias užduotis, bet ir dirbdami grupėse tobulino bendradarbiavimo įgūdžius.

Nijolė Vengelienė