Kelmės ,,Kražantės” progimnazijos mokinių skatinimas Padėkos dienoje bei nominacija ,,Mokyklos garbė”

Kelmės ,,Kražantės” progimnazijos  geriausieji mokiniai skatinami per Padėkos dieną. 2023 m. pavasarį  pagerbti mūsų gabiausieji – olimpiadų, konkursų prizininkai, puikiai, labai gerai besimokantieji ir nepriekaištingo elgesio mokiniai. Mokinius atlydėjo jų šeimos nariai. Renginyje buvo apdovanotas metų mokinio nominaciją ,,Mokyklos garbė” pelnęs Nojus Jurgėlas. Mokyklos direktorė Laima Simėnienė padėkojo tėvams ir pedagogams.
      Tradiciškai baigiamosios klasės mokiniui yra suteikiama metų mokinio nominacija „Mokyklos garbė“. Tai ne tik gabiausio, daugiausiai pasiekusio mokinio pagerbimas, pasidžiaugimas rezultatais, bet ir piniginis apdovanojimas. Mokinius šiai nominacijai siūlo klasių auklėtojai. Yra vertinamas dviejų paskutinių metų pažangumas, dalyvavimas rajoninėse ir šalies olimpiadose ir konkursuose, mokykliniame gyvenime, elgesys, sumuojami mokytojų vertinimai.
      Šiemet Metų mokinio nominacija įteikta 8b klasės mokiniui Nojui Jurgėlui. Nojus yra 2022 m. rajoninės biologijos olimpiados dalyvis, 2022 ir 2023 m. rajoninio vokiečių kalbos konkursų ir tarptautinio „Erasmus“ projekto dalyvis. Aštuntokas yra noriai dalyvavęs ir daugelyje kitų mokyklinių, rajoninių konkursų.
     Didžiuojamės mūsų progimnazijos gabiausiais mokiniais ir nominaciją  ,,Mokyklos garbė” laimėjusiu Nojumi Jurgėlu.

Daugiau šioje kategorijoje: « ,,Miškų kuopa“ „Atminties kelias“ »