Mokslo ir žinių diena

Saulėtą rugsėjo pirmosios rytą Kelmės  „Kražantės“ progimnazijos bendruomenė susibūrė Mokslo ir žinių dienos šventėje. Skambant progimnazijos himnui aštuntokai į šventę atlydėjo balionais apdovanotus pirmokus bei atnešė mokyklos ir Lietuvos valstybinę vėliavą, jų  eisena pasitikta plojimais.
    Sugiedojus Lietuvos valstybės himną progimnazijos  direktorė Laima Simėnienė sveikino su mokslo metų pradžios proga, linkėjo aukštų pasiekimų, sveikatos ir taikos, laimės.
    Progimnazijos mokinius, jų tėvus, mokytojus sveikino  Kelmės rajono savivaldybės tarybos narės:  Janina Skeberdienė, Lina Samulytė, Daiva Antanavičienė, o  pavaduotojos ugdymui  Regina Dovidaitienė bei Jurgita Seselskienė linkėjo įdomių pamokų, išradingų mokytojų, draugų palaikymo ir sėkmės moksle. Pirmokėliai deklamavo eilėraštukus apie mokyklėlę.
    Pirmasis skambutis pakvietė mokinius ir mokytojus į pirmą pamoką. Šventinė nuotaika, gėlių gausybė ir bendrystės jausmas sujungė visus Mokslo ir žinių dienos šventėje.