Tarptautinis prevencinis renginys– šaunių komandų varžytuvės „Visos pasakos baigiasi laimingai“

25 dieną Jurbarko Naujamiesčio progimnazijoje vyko tarptautinis prevencinis renginys– šaunių komandų varžytuvės „Visos pasakos baigiasi laimingai“. Varžytuvių organizatoriai: Jurbarko Naujamiesčio progimnazija, Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Vaiko gerovės komisija. Tai tradicinis renginys, kuris šiais metais vyksta jau 15 kartą. Varžytuvėse dalyvavo 13 komandų:
• Komanda „Vasara“, Kelmės „Kražantės“  progimnazija
• Komanda ,,Mackiukai“, Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija|
• Komanda „JNP-14“, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija
• Komanda „Žemės vaikai“, Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija
• Komanda X”, Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija
• Komanda „Taškas“, Viešvilės pagrindinė mokykla
• Komanda „Laimingi namai“, Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinė mokykla
• Komanda „Spindulys“, Eržvilko gimnazija
• Komanda „Seredukai“, Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykla – daugiafunkcis centras
• Komanda „Girl Power“, Skopjės miesto (Šiaurės Makedonija) Mirce Acev mokykla|
• Komanda „Central Girls“, Kiškunhalašo miesto (Vengrija) Kozponti Altalanos mokykla
• Komanda „Karkulcata“, Žamberko miesto (Čekija) 28-oji pradinė mokykla
• Komanda „Bosporus“, Stambulo miesto (Turkija) Eyup Alibeykoy mokykla
         Komandos namuose turėjo paruošti 2 užduotis:
Kūrybinis darbas: „Laimingos šeimos herbas“, kurio tikslas atskleisti mokinių požiūrį į šeimą, šeimos vertybes, nuostatas, tradicijas.
 Žinomos pasakos šiuolaikinė vaidybinė improvizacija (iki 5 min.) atskleidžianti patyčių, smurto temą.
        Komandų pasirodymus vertino Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktoriaus sudaryta vertinimo komisija. Šauniosios komandos po pasirodymų apdovanotos padėkomis, šakočiais, saldžiomis dovanėlėmis.