Vokiečių kalbos šventė

Gegužės 5 dieną „Aukuro“ pagrindinėje mokykloje vyko jau 20-oji vokiečių kalbos šventė. Joje dalyvavo gausus būrys svečių iš Vokietijos, vokiečių ambasados, iš Getės instituto Vilniuje bei mūsų rajono savivaldybės. Per šį iškilmingą renginį buvo apdovanoti rajoninio vokiečių kalbos konkurso nugalėtojai. Smagu, kad tarp prizininkų ir 2 mūsų mokyklos mokiniai. Tai 6b klasės mokinė Sofija Norvaišaitė (2 vieta) ir 7b klasės mokinys Kajus Povilaitis, užėmęs 3 vietą.
        Šventės metu vykusioje konferencijoje 2 pranešimus skaitė mūsų mokyklos aštuntokai. Apie draugystę ir domėjimąsi krepšiniu pasakojo Nojus Jurgėlas  (8b klasė) ir Arnas Atlkočaitis (8a klasė), o apie savo keliones su šeima, mokykla ir svajonių keliones mintimis dalinosi Mėta Mankevičiūtė (8b klasė). Konkurso nugalėtojams ir  konferencijoje pranešimus skaičiusiems mokiniams buvo įteikti dovanų čekiai.
         Net 5 mūsų mokyklos aštuntokai: Arnas Atkočaitis, Ignas Baltrušaitis, Mėta Mankevičiūtė, Nojus Jurgėlas, Vilius Čerkauskas – šventėje gavo tarptautinio vokiečių kalbos egzamino „Fit in Deutsch A1“ sertifikatus . Džiaugiamės puikiais šių mokinių pasiekimais!
         O labiausiai mus džiugina tai, kad 2 mūsų mokyklos aštuntokai – Mėta Mankevičiūtė ir Nojus Jurgėlas –  buvo apdovanoti nemokama 10 dienų kelione į Vokietiją birželio mėnesį. Tai puiki dovana ir atlygis už įdėtą ne vienerių mokslo metų darbą ir pasiektus aukštus vokiečių kalbos rezultatus. Tai puiki galimybė patobulinti savo kalbos žinias ir suteikianti  didžiulės motyvacijos tolesniam mokymuisi.