Pilietiškumo pamoka „Neginkluotas antisovietinis pasipriešinimas ir demokratinių vertybių suvokimas šiandien“

Balandžio 26 d. Kelmės krašto muziejuje vyko pilietiškumo pamoka „Neginkluotas antisovietinis pasipriešinimas ir demokratinių vertybių suvokimas šiandien“.
        Joje dalyvavo „Kražantės“ progimnazijos 8a klasės mokiniai: V. Bimbaitė, S. Kudžmauskaitė, T. Valiušaitis, J. Norvaišas, G. Penkauskaitė ir istorijos mokytoja D. Eitmantienė. Išklausėme katalikų vienuolės Reginos Teresiūtės įtaigaus pasakojimo apie pasipriešinimą sovietiniam okupaciniam režimui, aplankėme parodą, skirtą Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos ir Romo Kalantos metams paminėti, pateikėme atliktą namų darbą „Demokratinių vertybių suvokimas šiandien“, dalyvavome viktorinoje „Neginkluotas antisovietinis pasipriešinimas“.

Tokios netradicinės pamokos plečia mokinių akiratį ir skatina gilintis į Lietuvos istoriją.