Su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena!

Laukdami Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos ,,Kražantės" progimnazijos  mokiniai  ir mokytojai skyrė savo šaliai įvairiausius darbelius ir veiklas. Didžiuodamiesi savo gimtąja šalimi vaikai nepamiršo ir nuo karo kenčiančios  Ukrainos. Progimnazijos parlamento nariai (vadovė direkt. pavaduotoja  ugdymui) pynė geltonas, žydras apyrankes, o pradinukai papuošė mokyklos fojė simboliniais dvispalviais  paukščiais.
         Kovo 10-oji minima kaip keturiasdešimties paukščių sugrįžimo diena. Kaip simboliška, kai paukščiai sugrįžta į laisvą ir nepriklausomą Lietuvą! Kelmės ,,Kražantės" progimnazijos penktokai per integruotą dailės, tikybos ir muzikos pamoką (ją vedė I. Sabaitytė, J. Seselskienė ir J. Jakubauskienė) pasitiko namo parskrendančius paukščius ir kvietė kartu paminėti Lietuvos gimtadienį, nepriklausomą kaip padangių skrajūnas.

Progimnazijos kieme susibūrę į širdies formos sąspietį  iškėlėme plazdenti Lietuvos ir Ukrainos  vėliavas. O Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos išvakarėse Lietuvos trispalvė skambant šalies himnui suplevėsavo  dar kartą. Kaip gera gyventi laisvoje ir taikioje šalyje!