Tyrėjų naktis 2021

Spalio 24 dienos vėlų vakarą  mokykloje vėl šurmuliavo jaunieji tyrėjai. Į renginį „Tyrėjų naktis 2021“ mokinius pakvietė gamtos mokslų mokytojos: biologė Ilona Sutkienė ir chemikė Loreta Dukauskienė.
      Šis renginys vyksta jau aštuntus metus ir domina žingeidžius mokinius.  Šiemet šie tyrėjai susipažino su naujausiomis mokslo tendencijomis, išbandė įvairiausias veiklas. „Jaunųjų tyrėjų“ būrelio nariai, vadovaujami biologijos mokytojos Ilonos Sutkienės, demonstravo eksperimentus. Chemijos mokytoja Loreta Dukauskienė parengė tikrą eksperimentų šou ir  įtraukė visus mokinius į patyrimines veiklas, kurios vyko naujoje mokyklos laboratorijoje. Teleskopu buvo stebimas naktinis dangus, sprendžiami galvosūkiai, žiūrimi mokslo populiarinimo filmai.
       Labai džiaugiamės, kad mokiniai domisi mokslo pasiekimais, patys atranda įvairių eksperimentų pavyzdžių ir juos demonstruoja savo draugams.

Ilona Sutkienė