2018-10-19 01:51
Meniu
Facebook
Facebook
ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS IR APSAUGA
ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS IR APSAUGA
Elektroninis dienynas
Elektroninis dienynas
BMT
BMT
Comenius
Comenius
Olweus
Comenius
dofE
Comenius
Kuriame Lietuvos ateitį
BMT
Tinklas
Tinklas
Mukis
BMT
Bendruomenė - mokytojai
Grįžti atgal

MOKYTOJAI



foto

Nr.

Vardas, pavardė

Pareigos

El. paštas

1.

Laima Simėnienė

Direktorė

krazantesprogimnazija@gmail.com

2.

Regina Dovidaitienė

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, žmogaus saugos mokytoja

3.

Jurgita Seselskienė

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, tikybos vyr. mokytoja

4.

Milda Bagdonavičienė

Pradinių klasių mokytoja metodininkė, 1a kl. auklėtoja

5.

Hilda Laima Markulė

Pradinių klasių mokytoja metodininkė, 1b kl. auklėtoja

6.

Genovaitė Somaitė

Pradinių klasių mokytoja metodininkė, 2a kl. auklėtoja

7.

Lina Šimkevičienė

Pradinių klasių mokytoja metodininkė, 2b kl. auklėtoja

8.

Virginija Gudmonienė

Pradinių klasių vyr. mokytoja, 2c kl. auklėtoja

9.

Regina Vileikienė

Pradinių klasių vyr. mokytoja, 3a kl. auklėtoja

10.

Dalia Krumplienė

Pradinių klasių vyr. mokytoja, 3b kl. auklėtoja

11.

Lina Armonienė

Pradinių klasių vyr. mokytoja, 3c kl. auklėtoja

12.

Jovyta Akstinienė

Pradinių klasių mokytoja metodininkė, 4a kl. auklėtoja

13.

Laima Antanaitienė

Pradinių klasių mokytoja metodininkė, 4b kl. auklėtoja

14.

Sigita Andrulienė

Pailgintos dienos grupės auklėtoja

15.

Irena Kasparavičienė

Lietuvių kalbos mokytoja, 7a kl. auklėtoja

16.

Alma Paulauskienė

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė, 8a kl. auklėtoja

17.

Asta Žičkienė

Lietuvių kalbos vyr. mokytoja, 6a kl. auklėtoja

18.

Nijolė Bielskienė

Anglų kalbos mokytoja metodininkė

19.

Ilona Sejūnienė

Anglų kalbos mokytoja metodininkė

20.

Alina Labanauskaitė

Anglų kalbos mokytoja

21.

Nijolė Vengelienė

Vokiečių kalbos vyr. mokytoja

22.

Olga Raubienė

Rusų kalbos vyr. mokytoja, pailgintos darbo grupės auklėtoja

23.

Genė Mikalauskienė

matematikos mokytoja metodininkė, 5a klasės auklėtoja

24.

Marijona Deimantienė

Matematikos vyr. mokytoja

25.

Danutė Eitmantienė

Istorijos mokytoja metodininkė, 8b klasės auklėtoja

26.

Raimonda Navakauskienė

Geografijos vyr. mokytoja, 5b klasės auklėtoja

27.

Violeta Šniaukštienė

Fizikos vyr. mokytoja

28.

Loreta Dukauskienė

Chemijos vyr. mokytoja

29.

Irena Sabaitytė

Dailės mokytoja metodininkė

30.

Jolanta Jakubauskienė

Muzikos vyr. mokytoja

31.

Daiva Vaičiulienė

Technologijų mokytoja metodininkė, 7b kl. auklėtoja

32.

Evaldas Antanaitis

Technologijų mokytojas metodininkas

33.

Gintaras Strelkauskis

Kūno kultūros mokytojas

34.

Sigitas Siliūnas

Kūno kultūros vyr. mokytojas

35.

Laima Dockevičiūtė

Anglų kalbos mokytoja metodininkė

36.

Ilona Sutkienė

Biologijos mokytoja metodininkė

37.

Dalia Balčiūnienė

Informacinių technologijų mokytoja metodininkė, 6b kl. auklėtoja

37.

Orinta Rimkutė

Mokytojo padėjėja


Grįžti atgal
Prisijungti
Nario vardas

Slaptaodis



Dar ne narys?
Registruokis

Pamirai slaptaod?
Paprayk naujo
Pamokų laikas
1 pamoka 08.00 - 08.45
2 pamoka 08.55 - 09.40
3 pamoka 10.00 - 10.45
4 pamoka 11.00 - 11.45
5 pamoka 12.05 - 12.50
6 pamoka 13.05 - 13.50
7 pamoka 13.55 - 14.40
Atsitiktinė nuotrauka
Copyright © 2009-2014 Kelmės Kražantės progimnazija
2251299 Kelmės Kražantės progimnazija Unikali apsilankym

Powered by powered by php-fusion © 2003-2007
Design by Design by Matonor