2020-06-03 01:08
Tarptautinė žodžio AČIŪ diena

Yra tokia  Tarptautinė žodžio AČIŪ dienos tradicija. Šią dieną draugams ir pažįstamiems  siunčiami laiškeliai su padėkos žodžiais. AČIŪ - tai mandagiausias žodis bet kokia pasaulio kalba. Mokinių parlamentas (direkt. pavad. J. Seselskienė) ir soc. pedagogė A. Trijonienė pakvietė mokinius ir mokytojus prisijungti prie dėkojimo akcijos. Vaikai rašė gražius žodžius  Lietuvai, tėvams, draugams, mokytojams, seneliams ir t.t

Maloniausi  mokinių žodžiai sudėlioti pirmojo aukšto fojė džiugino ,,Kražantės“ progimnazijos narius.

Projektas „Sėskis, pakalbėkim“

Ar kada pagalvojote, kad šalia mūsų esantys daiktai gali turėti ne vieną paskirtį.
Pavyzdžiui - suoliukas.

Mes pabandysime Jums tai įrodyti. 8 klasės mokinės Emilė Valčiukaitė, Erta Kelpšaitė, Gabrielė Gaurilovaitė, 5b klasės mokinė Smiltė Trijonytė, kartu su socialine pedagoge Asta Trijoniene inicijavo socialinį projektą „Sėskis, pakalbėkim“, kurio tikslas - burti mokyklos bendruomenę nuoširdžiam pokalbiui. Pokalbis - pati geriausia terapijos priemonė. Tik kalbėdamiesi galime geriau pažinti save ir kitus.

Suoliukas yra ne paprastas. Jis labai jaukus, spalvingas, kviečiantis prisėsti. Nuo spalio mėnesio pertraukų metu mokinės jį margino gėlėmis. Kas mėnesį kviesime visas klases inicijuoti vis kitą pokalbio temą. Šio mėnesio tema „Kam man tos emocijos ir jausmai?“

Už suoliuką esame dėkingi Laimai Kareivienei, Modestai ir Žilvinui Pobrėžams.

Vyresniųjų klasių kalėdinis vakaras

Progimnazijos mokiniai išradingumą rodė kalėdiniame vakare, kuriame interpretavo įvairias žiemos švenčių dainas.  Vyresniųjų klasių kolektyvai vaidino, šoko, džiaugėsi Kalėdų senelio apsilankymu ir dovanomis.

Mokytojai žavėjosi vaikų drąsa, kūrybiškumu ir draugiškumu.

Bendruomeniškas Kalėdų laukimas

Užžiebus pirmąją advento žvakę progimnazijoje kasdien vis daugėjo kalėdinių puošmenų ir simbolių. Antrojo ir trečiojo langus karpiniais papuošė mokytoja I. Sabaitytė. Mokykloje įkurtos kalėdinės dirbtuvės ,,Papuoškime mokyklą kartu“. Jas atidarė  progimnazijos  administracija  subūrusi  mokyklos bendruomenę kalėdinių dekoracijų gaminimui. Po to kiekvieną dieną dirbtuvėse skambant muzikai kūrybiškai plušėjo  mokinukai, jų mokytojos bei tėveliai. Vaikai, mokomi I. Palubinskienės, L. Balabonės, V. Linikienės, Ž. Karvelienės, D. Sasnauskienės, L. Beinorienės, J. Radimonienės, J. Norbutienės, K. Razminės, E. ir J. Beresnevičių, D. Galgatavičiūtės, A. Katauskienės, R. Norutės, J. Labanauskaitės, I. Mockevičienės, J. Vasylienės, I. Šlickienės, L. Kundrotienės, G. Sakalauskienės, R. Trakimavičiūtės-Abrutienės, J.Kazlauskienės, A. Pulatovos, A. Norbutienės, D. Baltrušaitienės, E, Staškutės, R. Mačiūnės, N. Meškausko, J.  Karpavičienės, L. Levickienės, S. Šimulienės, S. Karvelienės, G. Andriulytės, E. Kelpšienės karpė, piešė, klijavo, lipdė, pynė ir stebino sukurtų kalėdinių simbolių įvairove. Gėrėjomės kruopščiai dirbančiais berniukais ir mergaitėmis bei jų tėvelių kantrumu ir šiltu geranoriškumu. Pasijutome esantys vieninga, draugiška bendruomenė.

Linksmų švenčių

Žygeivių kūrybiniai darbeliai

,,Kražantės“ progimnazijos ,,Žygeiviai“ (mokyt. A. Paulauskienė) prieš Kalėdų šventes nusprendė ne keliauti, o  praleisti jaukų kūrybingą vakarą mokykloje. Mokinukai drauge su mokytoja gamino eglutės dekoracijas ir dovanėles šventei.

Gera kartu laukti Kalėdų!

,,Maltiečių sriuba 2019”

Kelmės Maltiečių vaikų dienos centro atstovai dalyvavo paramos koncerte ,,Maltiečių sriuba”. Mokiniai ir mokytojai iš šventės grįžo kupini įspūdžių ir geros nuotakos. Jie tikisi, kad ateinantys metai bus pilni  prasmingų darbų ir veiklos.

Šeimų sportinės varžytuvės 2

Šiemet  mokykloje  pradėtos  tęstinės Kelmės „Kražantės“ progimnazijos jaunesniųjų klasių mokinių šeimų sportinės varžytuvės.  Į renginį atvyko 14 šeimų  norėdamos  įrodyti, kad jos yra pačios sportiškiausios.
                   Gruodžio pradžioje sporto salėje vyko  antrasis sportiškiausių šeimų susitikimas.

Mūsų mokyklos 1-5 klasių mokinių šeimos kovėsi iš visų jėgų ir pasiekė finišą. Visi varžytuvių dalyviai apdovanoti padėkomis, medaliais ir prisiminimo nuotraukomis.

Išrinktos šeimos nugalėtojos:
• 1+1 (mokinys ir 1 šeimos narys) – Matas ir Justina Gusarovai;
• 1+2 (mokinys ir 2 šeimos nariai) – Nojus Jurgėla ir Reda bei Arvydas Mačiūnai.

Visuomenės sveikatos biuras skyrė papildomą prizą aktyviausiai ir gausiausiai šeimaiFaustai, Dovydui, Ernestai ir Jonui Bracevičiams.

Gerumo aukcionas

Bėgame norėdami suspėti kartu su laiku, bet stabtelėjus pamatai kiek gerų, nuoširdžių žmonių aplink mus. “Kražantės” progimnazijos bendruomenė ypatinga. Ką tik praūžė “Saldžioji pertrauka”, kurioje šeimos dalinosi saldumynais, o šiandien gausus mokytojų būrys dalyvavo “Gerumo aukcione”. Aukciono metu surinkta 230 eurų.

Kaip gera, kad galime dalintis. Tik mūsų gerumas gali padėti mums ir mūsų artimiesiems.

Puslapis 4 iš 72 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>