2018-11-13 23:02
Meniu
Facebook
Facebook
ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS IR APSAUGA
ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS IR APSAUGA
Elektroninis dienynas
Elektroninis dienynas
BMT
BMT
Comenius
Comenius
Olweus
Comenius
dofE
Comenius
Kuriame Lietuvos ateitį
BMT
Tinklas
Tinklas
Mukis
BMT
Sėkmingų naujų mokslo metų

2018 m. rugsėjo 3 d. 10 val.

Laisvos darbo vietos
   Kelmės „Kražantės“ progimnazijai reikalingas anglų kalbos mokytojas (22 pamokos) ir pailgintos darbo dienos grupės auklėtoja (0,75 etato). Pašymus pateikti iki 2018-08-22. Dėl papildomos informacijos teirautis telefonu 8 427 61193.

Uniformos
           Kviečiame atsiimti užsisakytas mokyklines uniformas. Esate laukiami kiekvieną darbo dieną nuo 7. 30 iki 13 val. administracijoje (2 aukštas).

Padėkos diena

Gražia tradicija tapusi Padėkos diena pasibaigus mokslo metams vyko Kelmės „Kražantės“ progimnazijoje. Į aktų salę susirinko geriausi iš geriausių – labai gerai besimokantys mokiniai, taip pat mokiniai, užėmę prizines vietas rajono ar net respublikinėse olimpiadose, konkursuose. Ypatingai džiaugiamės, kad mokinius atlydėjo jų tėveliai. Šiemetiniam renginiui neatsitiktinai pasirinkta vandens tema, nes mūsų mokykla juk „Kražantė“! Salės dekoracijos, prizai ir renginio vedėjos Jurgitos Seselskienės skaitomi grožinės literatūros tekstai gražiai susiliejo į visumą. Mažas lašas, jo sukelti ratilai gali daug... Taip ir nominuotų mokinių kasdienės pastangos nenuėjo veltui. Mokyklos administracija – direktorė Laima Simėnienė, pavaduotojos Jurgita Seselskienė ir Regina Dovidaitienė – nudžiugino šauniausius mokinius saldžiomis dovanomis, gėlėmis ir padėkos raštais. Padėkota puikiam „Kražantės“ mokytojų kolektyvui už mokinių ugdymą ir rezultatus šiais mokslo metais. Šventės kulminacija – Metų mokinio paskelbimas. Šiemet už puikius mokymosi bei konkursų rezultatus, aktyvią visuomeninę veiklą, teigiamas asmenines savybes šio titulo nusipelnė aštuntosios klasės mokinė Miglė Laurinavičiūtė. Ši puiki mergaitė apdovanota ne tik padėka, bet ir pinigine premija, kurią dovanojo ūkininkė ir buvusių mūsų mokyklos mokinių mama Raimonda Baracevičienė. Didžiuojamės savo mokiniais ir mokytojais!

 

Alma Paulauskienė

Nuotraukų autorė – Laima Kareivienė


Vaizdai čia


Projektas „Auginame tylą“

           

       Kelmės ,,Kražantės“ progimnazijos mokytojų ir administracijos atstovų komanda  pakviesta dalyvauti projekto ,,Lyderių laikas – 3“  neformaliosios  švietimo lyderystės programos studijose. Mokymasis paskatino ieškoti būdų pažvelgti plačiau į ugdymo(si) procesą, problemas, ieškoti efektyvesnių formų ir būdų. Pastebėta, kad progimnazijoje labai triukšminga pertraukų metu. Triukšmas vargina ir mažus, ir didelius. Visi suprantame, kad triukšme sunku susikaupti, mąstyti. Kad tai suvoktume, reikia įsiklausyti į tylą.

          Taigi kilo mintis įgyvendinti projektą ,,Auginame tylą“ Pasidalinome šia idėja su bendruomene. Sudarėme veiksmų planą, pasiskirstėme darbais. Idėją padėjo įgyvendinti dailės mokytoja ir ant pirmojo aukšto sienos  ,,augo“ medis, kurio besidriekiančios šakos skelbia išmintį apie tylą. Technologijų mokytojas pasodino ,,Tylos sodą“, o pradinių klasių mokiniai jį papuošė  pavasariniais žiedais. Pertraukų metu stilizuoti medžiai stabdo bėgančius, lekiančius tarsi vėjas vaikus. Suprantama,  medžius reikia pagarbiai apeiti, nes gali ,,išrauti“.

          Antrojo aukšto fojė atsivėrė  kūrybinių darbų erdvė, kurią  parengė vyresnieji mokiniai. Jiems  padėjo lietuvių kalbos mokytojos. Prie aktų salės pražydo ,,Tylos pieva“, kurioje gali  tyliai atverti  pasakos dureles ir nukeliauti į fantazijos šalį.

          Apie triukšmo žalą 5–8 klasių mokiniams papasakojo sveikatos priežiūros specialistė, 1–2 klasėse pamokėles vedė  sveikos gyvensenos mokytoja. Direktoriaus pavaduotoja vedamose pamokose panaudojo metodą ,,10 minučių be kalbėjimo“, kuris patiko mokiniams ir buvo įvertinti metodo privalumai.

          Pakeitėme  skambučio į pertraukas ir į pamokas melodiją. Ji  tarsi švelnus pavasarinis vėjelis paglosto mokykloje esančius kiekvieną kartą, kai kviečia pažaisti, pailsėti.  Mokslo metai baigiasi, skaičiuojame paskutines dienas. Projektas buvo kaip eksperimentas, kuris leido pažvelgti į kitokias erdves, aplinką, išgirsti vienas kitą, pamąstyti  tyloje...

 

H. L. Markulė


Vaizdai čia

 

 

 

 


Edukacinė išvyka

Mokyklos Gamtos mokslų gabiųjų mokyklėlės ir Jaunųjų tyrėjų būrelio nariai su mokytojomis Ilona Sutkiene ir Raimonda Navakauskiene 2018-05-31 dalyvavo projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ edukacinėje programoje „Invazinės rūšys“, kuri vyko Verkių ir Pavilnių regioniniame parke Vilniuje. Programos metu mokiniai buvo supažindinti su invazinėmis rūšimis, jų paplitimu Lietuvoje ir Europos Sąjungoje, keliamais pavojais gamtai ir žmogui. Visos veiklos vyko gamtoje. Radę invazines augalo rūšis jaunieji gamtininkai buvo supažindinami, kaip jas atskirti nuo vietinių rūšių,  kaip reikia elgtis, kokių saugumo priemonių imtis kovojant su invazinėmis rūšimis, kaip nekartoti žmonijos istorijoje buvusių klaidų. Įdomiausia buvo praktinė veikla. Mokiniams  buvo suteikta galimybė iškasti invazinius augalus, apžiūrėti jų šaknyną, stebėti mikorizės reiškinį ir net išbandyti vieną invazinių medžių naikinimo metodą.

Mokiniai įgytas žinias galės pritaikyti kasdieniniame gyvenime.


Vaizdai čia

 


4 b klasės mokiniai

Kelmės ,,Kražantės“ progimnazijos 4 b klasės mokiniai (mokytoja Hilda Laima Markulė) dalyvavo projekto ,,Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ edukacinėje programoje ,,Geležinkelių pasaulis“. Džiugu, kad turėjome galimybę aplankyti sostinę.  Ankstų rytą išvykome autobusu į smagią kelionę. Mūsų laukė Vilniaus geležinkelio muziejaus darbuotojai. Dalyvavome edukaciniame  užsiėmime, atlikome užduotis.Čia  susipažinome  su kelininkų, iešmininkų, ryšininkų ir aptarnavimo srities profesijų istorija,  geležinkelininkų įranga, geležinkelių signalais,  lokomotyvo  valdymo įrenginių darbu. Žiūrėjome animacinį filmuką apie saugų elgesį geležinkelio stotyje. Esame dėkingi projekto organizatoriams, malonioms geležinkelio muziejaus darbuotojoms ir progimnazijos administracijai už pažintinę pramogą.


Vaizdai čia


Ona Jautakė
Šiandien 4a klasei lietuvių kalbos pamoką vedė rašytoja Ona Jautakė. Mokiniai ne tik susipažino su gerbiama rašytoja, bet ir mokėsi kurti eilėraščius, sužinojo, kaip gimsta knygos...


Projekto išvyka

4a klasės mokiniai su mokytoja Milda Bagdonavičiene 2018-05-15 dalyvavo projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ edukacinėje programoje „Varliagyviai ir ropliai“, kuri vyko Trakų Vokės dvaro sodyboje Vilniuje. Programos metu mokiniams buvo atskleista daug įdomių faktų apie varliagyvius ir roplius: kaip ir kur gyvena, kaip veisiasi, kuo minta, kur žiemoja, kiek rūšių gyvena Lietuvoje, kokios grėsmės kyla šių rūšių išlikimui. Mokiniai pasitikrino, ar skiria varlę nuo rupūžės, gyvatę nuo nenuodingo ir visiškai nepavojingo žalčio? Ši programa išsklaidė legendas apie roplių ir varliagyvių nuodingumą, pavojingumą ir agresyvumą. Pamokoje buvo pateikta įdomios teorinės medžiagos, o praktinė pažintis su varliagyviais ir ropliais vyko keliaujant po Trakų Vokės dvaro parką. Mokiniai įgijo žinių apie įdomią, įvairią, svarbią, tačiau nykstančią gyvūnų grupę, sužinojo, kaip juos saugoti.


Vaizdai čia
Puslapis 4 i 57 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Prisijungti
Nario vardas

SlaptaodisDar ne narys?
Registruokis

Pamirai slaptaod?
Paprayk naujo
Pamokų laikas
1 pamoka 08.00 - 08.45
2 pamoka 08.55 - 09.40
3 pamoka 10.00 - 10.45
4 pamoka 11.00 - 11.45
5 pamoka 12.05 - 12.50
6 pamoka 13.05 - 13.50
7 pamoka 13.55 - 14.40
Atsitiktinė nuotrauka
Copyright © 2009-2014 Kelmės Kražantės progimnazija
2263011 Kelmės Kražantės progimnazija Unikali apsilankym

Powered by powered by php-fusion © 2003-2007
Design by Design by Matonor