2020-09-25 00:37
Meniu
Facebook
Facebook
Erasmus+
Erasmus+
Elektroninis dienynas
Elektroninis dienynas
BMT
BMT
ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS IR APSAUGA
ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS IR APSAUGA
Olweus
Comenius
dofE
Comenius
Kuriame Lietuvos ateitį
BMT
Tinklas
Tinklas
eTwinning
eTwinning
Mukis
BMT
Dėmesio! Informuojame, kad perkeliamos velykinės atostogos
Dėmesio! Informuojame, kad perkeliamos velykinės atostogos. Jos bus nuo kovo 13 d. iki 27 d. Į mokyklą, jeigu situacija gerės, mokiniai grįžta kovo 30 d. Informaciją rasite el. dienyne.
Trisdešimt mažų darbelių Lietuvai

1-4 klasių mokiniai  ir mokytojai  surengė parodą  30  mažų darbelių Lietuvai ” progimnazijos pirmajame aukšte Tai mažųjų  mokinukų dovana Lietuvai, jos atkurtos Nepriklausomybės  trisdešimtmečio  proga.

       Prieš 30 metų Kovo 11-ąją žinia apie atkurtą Lietuvos Nepriklausomybę apskriejo visą pasaulį.
Šiandien  mes tvirtai sakome, kad norime visada būti laisvi. Šiandien mes kiekvieną dieną kuriame savo  Valstybę ir patys esame atsakingi. Gera augti laisvoje šalyje ir jai skirti savo darbus ir meilę.


Vaizdai čia


,,Žodis žodį veja”

Kovo 6 dieną ,,Aukuro” pagrindinėje mokykloje vyko rajoninėje lietuvių kalbos ir literatūros viktorina ,,Žodis žodį veja”. Joje dalyvavo  7a klasės mokinės Amira Lindaitė, Diana Barančiukaitė, Veta Pluščiauskytė,  Karolina Iždonaitė (mokyt.A.Stulpinienė). 

      Rajoninėje lietuvių kalbos ir literatūros viktorinoje šių mergaičių komanda užėmė trečiąją vietą.

 

Vaizdai čia


Respublikinė konferencija ,,Gimtoji kalba mokykloje”

Kelmės ,,Kražantės” progimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Alma Paulauskienė ir Asta Stulpinienė skaitė pranešimus apie lietuvių kalbos ir literatūros mokymo metodus respublikinėje konferencijoje ,,Gimtoji kalba mokykloje”, vykusioje Šiaulių universitete.

           Renginys skirtas Lietuvių kalbos dienoms. Jame   pranešimus  skaitė Šiaulių universiteto dėstytojai, įvairių mokyklų mokytojai ir gimnazijų vyresniųjų klasių mokiniai. Kalbėta apie kalbos ir literatūros aktualijas, kalbos kaitą ir raštingumo kėlimo būdus.


Vaizdai čia


Sportinės varžytuvės 6-8 klasių mokinių šeimoms

          Kovo 3 dieną sportinėse varžytuvėse varžėsi Kelmės „Kražantės“ progimnazijos 6-8 klasių mokinių šeimos. Džiugu, kad atsirado iniciatyvių šeimų, kurios nepabūgo išbandyti savo jėgas ir pasportuoti. Varžybų nugalėtojai:
I vieta – Urtė, Jonas ir Andrius Seselskai;
II vieta – Giedrius ir Renata Drukteiniai;
III vieta – Iveta Biknevičiūtė ir Petras Bilius.
          Keliais taškais nuo nugalėtojų  atsiliko Aivaras Biknevičius ir sveikatos priežiūros specialistė Lina Andrijauskienė.

         Už aktyvią fizinę veiklą Kelmės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras visoms komandoms skyrė papildomus prizus.

         2020-ieji – Mokyklų bendruomenių metai. Bendruomenės stiprybė – vienybė, aktyvumas ir geri darbai. Didžiuojamės savo progimnazijos bendruomene ir kviečiame aktyviai dalyvauti progimnazijos organizuojamuose renginiuose!


Vaizdai čia


Gamtos mokslų ir biologijos mokyklinė olimpiada

Vasario 25 dieną Kražantės“ progimnazijoje  įvyko gamtos mokslų ir biologijos mokyklinė olimpiada. Joje dalyvavo dvidešimt keturi  5-8 klasių mokiniai.

Sveikiname olimpiados nugalėtojus : Justiną Šilerį 5b kl., Viltę Bimbaitę 6a kl., Gabiją Svetkovskytę  7b kl. ir 8a  klasės mokinę Gabiją Kauneckaitę.  Kovo 25 dieną šie mokiniai dalyvaus rajoninėje olimpiadoje.


Dėl viruso COVID-19 (koronavirusas)

Platesnė informacija švietimo, mokslo ir sporto ministerijos  tinklapyje dėl viruso COVID-19 (koronavirusas):


(https://www.smm.lt/web/lt/del-koronaviruso)

 


Vaizdai čiaParoda
2020-02-06   ,,Kražantės‘‘ progimnazijos 8 kl. Mokiniams pagal projektą ,,Profesinio mokymo ir mokymosi visą gyvenimą populiarinimas Lietuvoje‘‘ buvo suteikta galimybė aplankyti tarptautinę mokymosi studijų ir karjeros planavimo parodą Vilniuje ,,Studijos 2020‘‘. Mokiniai dalyvavo neformaliuose susitikimuose su moksleivių ir  studentų organizacijų nariais, susipažino su aktualia informacija, susijusia su karjeros planavimu, jaunimo verslumu, savanoryste bei įvairiomis savirealizacijos galimybėmis. Ekskursijos dalyviai diskutavo  su karjeros konsultantais, klausėsi įkvepiančių pranešimų, stebėjo  kepėjų ir konditerių meistriškumo konkursus.


Puslapis 3 iš 73 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Pamokų laikas
1 pamoka 08.00 - 08.45
2 pamoka 08.55 - 09.40
3 pamoka 10.00 - 10.45
4 pamoka 11.00 - 11.45
5 pamoka 12.05 - 12.50
6 pamoka 13.05 - 13.50
7 pamoka 13.55 - 14.40
Atsitiktinė nuotrauka
Copyright © 2009-2014 Kelmės Kražantės progimnazija
2661320 Kelmės Kražantės progimnazija Unikalių apsilankymų

Powered by powered by php-fusion © 2003-2007
Design by Design by Matonor