2018-11-13 22:37
Konstitucijos egzaminas

Spalio 4 dieną trisdešimt „Kražantės“ progimnazijos mokinių iš 5–8 klasių dalyvavo Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzamine. Dalyviams reikėjo atsakyti į 30 testo klausimų. Atsakiusieji teisingai į 25 ir daugiau klausimų turėjo galimybę patekti į II turą, tačiau truputį pritrūko sėkmės. 5–7 klasių grupėje geriausius rezultatus pasiekė Skaistė Kudžmauskaitė (5a klasė), 8 klasių grupėje – Gabija Norvaišaitė (8b klasė). Dalyvavimas Konstitucijos egzamine buvo puiki proga mokiniams parodyti ne tik savo žinias, bet ir pilietiškumą. Šiemet atkurtai Lietuvos Respublikai 100 metų ir Konstitucijos egzamino laikymas dovana Jai. Egzamino globėja Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, egzaminą organizavo LR Teisingumo ministerija.

Danutė Eitmantienė

Pagerbti mokytojai

Mokinių parlamentas (pav. J. Seselskienė) Mokytojų dienos ryte paruošė sveikinimo staigmenas – grojo gitara, rudeniškai dekoravo mokytojų kambarį ir įteikė mokytojams nominacijas.

Mokytojų diena rajono pedagogams

Šiemet jaukią ir šiltą Mokytojų dienos šventę Kelmės rajono pedagogams atnaujintame Kelmės kultūros centre organizavo ,,Kražantės" progimnazija. Sveikiname visus mokytojus, taip pat dėkojame puikiai pasirodžiusiems mokiniams!

Koncertas Kaune
                 Grupė mūsų progimnazijos mokytojų lankėsi Kauno „Žalgirio“ arenoje. Čia vyko šventinis koncertas, skirtas Tarptautinei mokytojų dienai. Renginio metu LR švietimo ir mokslo ministrė J. Petrauskienė apdovanojo M. Lukšienės premijos laureatą.

Tyrėjų naktis 2018

Rugsėjo 28 d. „Kražantės“ progimnazijoje įvyko „Tyrėjų naktis 2018".

Tyrėjų naktis– tai išskirtinis rudens penktadienis, kai daugelis Europos mokslo ir tyrimų laboratorijų atveria duris ir kviečia susipažinti su moksliniais tyrimais, inovacijomis, išradimais. Mokyklos Jaunųjų tyrėjų  bei Gamtos mokslų gabiųjų mokyklėlės nariai pakvietė penktokus ir jų šeimos narius į įspūdingą eksperimentų šou.

Gamtos mokslų mokytojas Loretą Dukauskienę Violetą Šniaukštienę ir Iloną Sutkienę. stebino mokinių išradingumas ir kūrybiškumas. Visus  džiugino buvę mūsų mokyklos mokiniai, kurie noriai lankosi progimnazijoje ir  sėkmingai dalyvauja šiame  gamtos mokslų  renginyje.

Ilona Sutkienė

Nariuotakojai mokykloje

Rugsėjo 28 d.  „ Kražantės“ progimnazijoje  lankėsi Palangos insektariumo, vienintelio Lietuvoje specializuoto nariuotakojų zoologijos sodo atstovė, kuri pristatė edukacinę programą „Nariuotakojai mokykloje".

Mokiniai  stebėjo  įvairius egzotiškus gyvius: vorus, tarakonus, gyvalazdes, šimtakojus, skorpionus.  Paskaitos  metu  klausėsi įdomaus pasakojimo apie šių gyvūnų ypatumus, prisitaikymą prie supančios aplinkos. Drąsiausi mokiniai palaikė mažuosius padarėlius   savo rankose.

Ilona Sutkienė

Solidarumo bėgimas

Progimnazijos 1–8 klasių mokiniai dalyvavo Solidarumo bėgime. Šio bėgimo misija – padaryti pasaulį geresne vieta, skatinant solidarumą ir renkant paramą tiems, kuriems labiausiai jos reikia. Solidarumo bėgimą globoja LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė, palaiko LR Švietimo ir mokslo ministerija. Bėgimo metu surinkta parama bus skirta organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vaikų dienos centrus lankančių vaikų gerovei užtikrinti, vaikų žaidimų aikštelių Rusijos okupuotose Ukrainos teritorijose įrengti.

Europos kalbų diena
              Kalbų mokytojų metodinė grupė bei mokiniai rugsėjo 26 d. minėjo Europos kalbų dieną. Pamokų metu buvo skaitomi pranešimai apie kalbų įvairovę, mokyklos kieme kreidelėmis rašomi žodžiai įvairiomis kalbomis.

Antroji vieta rudens krose

Kelmės „Kražantės“ progimnazijos jaunieji sportininkai – rajono mokinių rudens kroso antrosios vietos nugalėtojai. Puikius rezultatus pasiekė Ervinas Kazlauskas (2 b kl.), Mykolas Gruška (4 b kl.), Nojus Matusevičius (2 a kl.), Ignas Baltrušaitis (4 a kl.). Mokinius ruošė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Regina Dovidaitienė.

1a klasės valandėlė
Šiandien 1a (mokyt. Milda Bagdonavičienė) klasės valandėlėje svečiavosi viešnia, choreografė Gintarė Kazlauskaitė, mokinio Gyčio Mamytė. Ji visus išmokė, kokia turi būti taisyklinga laikysena, kokius pratimus reikia atlikti, kad būtų gražūs ir sveiki.

1 a klasės mokiniai policijoje
1 a klasės mokiniai ir mokytoja Milda šiandien turėjo įdomią pamoką Kelmės policijoje

Puslapis 3 i 57 < 1 2 3 4 5 6 > >>