2019-11-21 07:43
eTwinningo
Projektas

Mielieji! Turbūt daugelis pamenate, kaip pavasarį mokyklos kieme organizavome talkas, visi draugiškai kasėme žemes, pylėme čiuožinėjimo kalnelį ir žvyravome stilizuotą Kražantės upę žolyne. Šiandien galime drąsiai pranešti – projektas „Kražantės“ progimnazija buria bendruomenę“ tęsiamas! Pirmiausia norime padėkoti visiems mokiniams, jų tėveliams, mokytojams ir mokyklos techniniam personalui už nuotaikingas talkas bei bendruomeniškumą. Nebūtumę apsiėję ir be rėmėjų. Tai UAB „Račkausko Agrotech“, A. Baltrušaitis, V. Armoškienė, L. Simėnienė, J. Ir A. Seselskai, V. Sejūnas, K. Ilgauskienė, A. Ispyrian, J. Pelenis, Ž. Gaveikienė, A. Čiudovienė, S. Mockus, A. Palubinskienė, S. Jokubauskas, D. Mušauskas.

Numatyti takeliai, simbolizuojantys upę, jau ištiesti, o dailininkas Andrius Seselskas pagamino pavyzdinį suoliuką-raidę A. Iš tokių nemažų raidžių formuosime užrašą „KRAŽANTĖ“. Tai PAGALBOS prašymas – gal kas iš mūsų mokinių tėvelių turi suvirinimo aparatą ir galėtų pagaminti tokias raides (pavyzdį matote nuotraukose)? Galbūt kas gali padėti įsigyti medienos, metalo? Būtume labai labai dėkingi. Jūsų darbą daug metų  kelmiškiai matytų progimnazijos kieme, o Jūsų vaikai su pasididžiavimu sakytų – tai mano tėčio, senelio ar kitų namiškių darbas! Dėl išsamesnės informacijos kreiptis į direktorės pavaduotoją Jurgitą Seselskienę (tel. nr. 8 677 29804). Ačiū už Jūsų gerumą.