2019-11-21 07:44
eTwinningo
Švietimo vadovų apdovanojimai 2019

Tai žmogus, matantis ir gebantis išklausyti kiekvieną mokyklos bendruomenės narį. Tai žmogus, prireikus sugebantis atsiprašyti. Tai nuostabi, kantri ir mylinti vadovė, kuri nuolat ieško naujovių ugdymo procese. Visi šie ir dar daug gražių žodžių tinka mūsų direktorei Laimai Simenienei, kuri buvo progimnazijų nominantė šiųmečiuose Švietimo vadovų apdovanojimuose.

,,Kražantės” progimnazijos direktorė Laima Simėnienė surinko 579 balsus. Labai nedaug trūko, kad patektų į antrąjį nominantų etapą, nes patekusieji į kitą etapą surinko 608 ir daugiau balsų.

Džiugu, kad tiek daug žmonių balsavo už mūsų vadovę. Dėkojame Jums už Jūsų nuomonę ir balsą.

Asta Stulpinienė

Už brūkšnio – pirma

Pirmą kartą gyvenime patekau į tokią situaciją: mano kandidatūra pateikta švietimo vadovo nominacijai. Patyriau įvairių jausmų: nuostabos, pasimetimo, graudulio, džiaugsmo ir net azarto. Širdyje atsirado daug padėkos žodžių, kuriuos jauti, bet visi jie atrodo per menki perteikti tai, ką noriu pasakyti. Ačiū VISIEMS 579 žmonėms, pagalvojusiems apie mane. AČIŪ slaptam žmogui, pateikusiam mano kandidatūrą ir gražius žodžius apie mane.  AČIŪ kolegoms, raginusiems balsuoti ir balsavusiems. AČIŪ mokiniams ir jų tėveliams. AČIŪ buvusiems mokiniams (Jūsų komentarai jaudino iki ašarų). AČIŪ draugams, pažįstamiems. Likau  už brūkšnio pirma (patekimui į antrą turą pritrūko 29 balsų).  DŽIAUGIAUSI. ESU TOKIA, KOKIA ESU...

Laima Simėnienė