2019-11-21 07:41
eTwinningo
KARTAIS BĖGIMAS TURI PRASMĘ...

Rugsėjo 27 dieną mūsų mokyklos bendruomenė jau 6-ąjį kartą dalyvavo organizacijos „Gelbėkit vaikus“ organizuojamame SOLIDARUMO BĖGIME 2019. Visi bėgo tam, kad pasaulį padarytų geresne vieta gyventi – kartu šventė solidarumą ir rinko paramą tiems, kam jos labiausiai reikia.

Šių metų bėgimo metu surinktos lėšos bus skirtos organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vaikų dienos centrus Lietuvoje lankančių vaikų gerovei užtikrinti bei padėti Rusijos okupuotose Ukrainos teritorijose gyvenantiems vaikams su negalia.

Per penkerius Solidarumo bėgimo metus surinkta parama padėjo tūkstančiams Lietuvos vaikų 47 organizacijos „Gelbėkit vaikus“  vaikų dienos centruose visoje Lietuvoje bei sukūrė daug pozityvių pokyčių ir už Lietuvos ribų. Zambijos Chikabuke miestelio bendruomenė džiaugiasi įrengtu medicinos punktu, Mikutos kaimo mokyklos vaikai – mokykliniais reikmenimis, o Rusijos okupuotose Luhansko ir Donecko srityse gyvenantys Ukrainos vaikai saugiai žaidžia Lietuvos vaikų ir organizacijos „Gelbėkit vaikus“ pastangomis įrengtose žaidimų aikštelėse.

Solidarumo bėgimą jau keletą metų iš eilės globoja Prezidentė Dalia Grybauskaitė, palaiko Švietimo, mokslo ir sporto ministerija bei Ukrainos ambasada Lietuvoje.

Šį kartą mes surinkome 255 eurus ir nubėgome daug kilometrų. Dėkojame visiems renginio dalyviams ir organizatoriams už prasmingą laiką kartu.! Džiaugiamės už mokinių savanorystę: Amirai Lindaitei ir Karolinai Iždonaitei už paramos rinkimą ir Vestai Dumskytei už įsimintinas nuotraukas.

Bėgimo organizatoriai: kūno kultūros mokytojai Sigitas Siliūnas ir Gintaras Strelkauskis, socialinė pedagogė Asta Trijonienė.