2019-11-21 07:44
eTwinningo
Mokytojų stažuotė Vokietijoje pagal tarptautinį projektą Erasmus+ ,,United through musIC’’

Kelmės ,,Kražantės” progimnazijoje vykdomas ERASMUS +projektas ,,United through musIC’’, projekto veikos trukmė 2018-2020m.m.

Rugsėjo 10-13 dienomis projekto koordinatorė, anglų kalbos mokytoja Ilona Sejūnienė ir muzikos mokytoja Jolanta Jakubauskienė buvo išvykusios į kvalifikacijos kėlimo stažuotę Vokietijoje, ten susitiko su projekto partneriais pedagogais iš Italijos,Vengrijos,Lietuvos ir Vokietijos.

Mokytojos lankė ir stebėjo darbą pamokose, dalijosi darbo patirtimi, ieškojo idėjų, kurias galės pritaikyti savo darbe. Mokytojai lankėsi Pfalzinstitut für Hören und Kommunikation Augustin-Violet-Schule Frankenthal mokykloje,Frankenthal mieste Vokietijoje. Mokykloje mokosi vaikai, kurie turi klausos negalias.Tai specialiųjų poreikių mokykla. Stažuotės dalyvės  stebėjo, kaip atliekama ir fiksuojama tokių mokinių pažanga. Mokinių pasiekimų ir pažangos vertinimas – kriterijais grįstas ugdymosi ir mokymosi stebėjimas ir grįžtamasis ryšys, informacijos apie mokymosi procesus ir rezultatus rinkimas ir kaupimas, interpretavimas ir naudojimas mokymo ir mokymosi kokybei užtikrinti.

Vizito metu mokytojos keliavo po šalį, pažino kultūrą bei tradicijas, tobulino kalbinius užsienio kalbų įgūdžius.
                                                                                                                             Ilona Sejūnienė