2019-11-21 07:43
eTwinningo
TARPTAUTINIS PREVENCINIS RENGINYS, VARŽYTUVĖS „VISOS PASAKOS BAIGIASI LAIMINGAI“

Gegužės 24 dieną Jurbarko Naujamiesčio progimnazijoje vyko tarptautinės varžytuvės, skirtos akcijai „Gegužė –  mėnuo be smurto prieš vaikus“, „VISOS PASAKOS BAIGIASI LAIMINGAI“. Dalyvavo 7-ios Jurbarko rajono mokyklų komandos, Lietuvos samariečių Jurbarko krašto bendrijos vaikų dienos centro, Kelmės ,,Kražantės“ progimnazijos, Telšių rajono Kaunatavos pagrindinės mokyklos komandos ir atvykę į Erasmus+ projektą iš Rumunijos Scoala Gimnaziala Yaharia Stancu mokiniai. Šios varžytuvės vyko jau dvyliktus metus. Kelmės ,,Kražantės” progimnazijos dramos būrelis (mokytoja Asta Žičkienė ir socialinė pedagogė Laima Kareivienė)  atvyko pirmą kartą.

Komandoms buvo skirtos dvi užduotys: namuose atlikto kūrybinio darbo pristatymas: paveikslas „Juoda + balta = pusiausvyra“ ir žinomos pasakos šiuolaikinė vaidybinė improvizacija, atskleidžianti renginio temą. ,,Kražantės” progimnazijos mokinės: Amira Lindaitė, Dangė Leščinskytė, Diana Barančiukaitė, Vakarė Petkevičiūtė, Karina Karvelytė ir Karolina Iždonaitė žiūrovams ir komisijai parodė pasakos ,,Raudonkepuraitė” vaidybinę interpretaciją bei pristatė Karolinos paveikslą  ,,Kasdienybė”. Mergaitės šauniai atstovavo savo progimnazijai ir stebėjo kitų komandų  išradingus  darbus.

Renginio pabaigoje visiems varžytuvių dalyviams buvo įteikti diplomai, prizai.   Įteiktos nominacijos už komandos išskirtinumą: spalvingumą, originalumą, drąsą, artistiškumą, linksmumą, gerą skonį, originalumą ir kt.  ,,Kražantės” progimnazijos mokinės pelnė balsingųjų nominaciją. Važiuodamos namo jos sakė, kad tikisi  į Jurbarko Naujamiesčio  progimnazijos renginius nuvykti dar ne kartą.

Socialinė pedagogė Laima Kareivienė, mokytoja Asta Žičkienė