2019-11-22 17:18
Meniu
Facebook
Facebook
ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS IR APSAUGA
ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS IR APSAUGA
Elektroninis dienynas
Elektroninis dienynas
BMT
BMT
Comenius
Comenius
Olweus
Comenius
dofE
Comenius
Kuriame Lietuvos ateitį
BMT
Tinklas
Tinklas
eTwinningo
eTwinning
Mukis
BMT
,,eTwining“ projektai

Anglų kalbos mokytoja Alina Labanauskaitė kartu su „Kražantės“ progimnazijos 5–8 klasių mokiniais vykdo 6 tarptautinius eTwinning projektus:

Meet the New Language (5b kl. mokinės Vesta Dumskytė, Kornelija Levickytė, Karina Klapatauskaitė, Monika Baltrušaitytė, Orinta Gaurilovaitė) – https://twinspace.etwinning.net/74389.

The Adventures of Our Book (5b kl. mokinės Vesta Dumskytė, Kornelija Levickytė, Karina Klapatauskaitė, Monika Baltrušaitytė, Orinta Gaurilovaitė) – https://twinspace.etwinning.net/69702/home.

Famous People in Europe (6b, 8a kl. mokinės Urtė Bukauskaitė, Rimantė Šimkutė, Fausta Karpenkaitė, Kamilė Fetingaitė, Kamilė Gaveikaitė, Orinta Jankauskaitė, Rūta Baltrušaitytė, Evelina Jezerskytė, Lauryna Ringytė, Gabija Lentinaitė, Gabija Bužinskaitė) – https://twinspace.etwinning.net/67796.

I Play with My Mom at School (3c kl. mokiniai – visas progrupis) – https://twinspace.etwinning.net/76683.

Adventures in the Space (6a kl. mokinės Amira Lindaitė, Ema Mikutytė, Vakarė Petkevičiūtė) – https://twinspace.etwinning.net/72430.

Creative Activities Leading to the Best Choice in Future (NORDPLUS JUNIOR) (8a, 8b kl. 12 mokinių) – https://twinspace.etwinning.net/71778.

Visi projektai apima 2018–2019 mokslo metus, o veiklos labai įvairios: savo mokyklų, šalių pristatymai, logotipų, elektroninių knygų kūrimas, veiklų piešimas, grupinis darbas, bendradarbiavimas su šalimis partnerėmis komandose ir pan.

Kiekvieną mėnesį mokiniai turi pristatyti nurodytą, sugalvotą ar pateiktą veiklą, pvz., 5b kl. mokiniai supažindino užsieniečius su lietuviškais žodžiais labas, viso gero, ačiū ir prašau; 6b kl. mokinės Urtė Butautaitė ir Rimantė Šimkutė naudodamos VOKI pateikė Arvydo Sabonio ir Vytauto Šapranausko biografijas; o 8a kl. merginos – Lauryna Ringytė, Evelina Jezerskytė, Gabija Lentinaitė – įrašė minėtųjų anksčiau žymių Lietuvos žmonių biografijas į el. knygą, kuri publikuojama internete – STORYJUMPER; 5b kl. mokinės antrajame savo projekte The Adventures of Our Book geriau susipažino su ugnine mergaite Pepe ir jos nuotykiais kurdamos portretus „Aš ir Pepė“ (https://www.youtube.com/watch?v=DHBiKmUQ9aQ). Ačiū ir 6a kl. mokinėms Amirai Lindaitei bei Vakarei Petkevičiūtei, kurios rinko informaciją apie Mėnulio ir Saulės užtemimus bei paties mėnulio sandarą (POPPLET).

Projektas I Play with Mom at School yra naujas – veiklos tik prasideda, tačiau trečiokai labai rimtai nusiteikę žaisti ir mokytis.

Norime pabrėžti,  kad tokie projektai tikrai duoda naudos mokiniams, nes, visų pirma, pagrindinė komunikavimo kalba – anglų, o antra, jie sužino daugybę telefono programėlių, kurias gali panaudoti pristatymuose kitų dalykų pamokose ar kitur. Be abejo, užsimezga ir naujos pažintys su užsienio draugais, o smagiai ir kūrybingai praleistas laikas ruošiant veiklas klasėje ar  grupėse atsiperka šimtu procentų.

Alina Labanauskaitė


Vaizdai čia