2018-11-13 21:57
Rudeninė vokiečių kalbos stovykla

Spalio 29-30 dienomis Pakarčemio kaimo turizmo sodyboje “Slovikynė“ vyko rajono mokinių kalbinio ugdymo renginys „Mes mokomės kalbėti vokiškai“ (rudeninė vokiečių kalbos stovykla). Šiame renginyje kartu su kitų rajono mokyklų vokiečių kalbą besimokančiais šeštokais dalyvavo 7 mūsų mokyklos mokiniai, tai 6a klasės mokiniai: Auksė ir Arnas bei 6b klasės mokinės – Orinta, Luka, Kamilė, Gabija, Gustė Marija.

Mokiniai mokėsi įvairiuose kalbinės veiklos užsiėmimuose: gamino žibintus, dainavo vokiškas daineles, žiūrėjo filmą, žaidė  judriuosius ir stalo žaidimus, o vakarą linksmai leido diskotekoje skambant vokiškai muzikai..

Didžiausią įspūdį tiek mūsų, tiek kitų mokyklų mokiniams paliko bendravimas vokiečių kalba su studentais iš Vokietijos Leipcigo universiteto Pija ir Oliveriu. Tiesioginis bendravimas– tai jau praktinis įgytų žinių pritaikymas ir pati geriausia užsienio kalbos mokymosi priemonė, kuri aiškiai parodo užsienio kalbų mokėjimo svarbą.

Šioje stovykloje mokiniai ne tik praturtino savo vokiečių kalbos žodyną, bet ir patobulino komandinio darbo įgūdžius, susibičiuliavo  su bendraamžiais iš kitų rajono mokyklų.

Nijolė Vengelienė