2018-10-19 01:00
Susitikimas su senjorais

Neseniai skambutis paskelbė naujųjų mokslo metų pradžią. Nespėjome apsidairyti, o jau ir spalis, artėjanti Mokytojų diena. Artėjant šiai šventei mokytoja Lina Šimkevičienė kartu su jaunaisiais maltiečiais jau ne pirmus metus pakviečia į svečius Kelmės „Kražantės“ progimnazijos mokytojus senjorus. Šiais metais jų būrys buvo ypač gausus – net 10 buvusių mokytojų lydimi noro susitikti atskubėjo į mokyklą. Senjorus pasitiko šnekūs, linksmi, gerai nusiteikę progimnazijos mokinukai. Jie pasveikino svečius eilėraščiais ir vaikiškomis dainelėmis. Susitikti su buvusiais mokytojais panoro ir mokyklos direktorė Laima Simėnienė. Smagu buvo vėl pasimatyti, maloniai pasišnekučiuoti, prisiminti linksmus nutikimus. Senjorės džiaugėsi  puošniomis modelino sagėmis, kurios buvo gaminamos kartu su technologijų mokytoja Daiva Vaičiuliene. Pasidaliję įspūdžiais, mokinių lydimi svečiai vaikščiojo pasikeitusiais mokyklos koridoriais, lankėsi klasėse, kuriose anksčiau dirbo.  Džiugu, kad mokytojos per ilgus darbo metus nespėjo išdalyti visų šypsenų, šiltų žvilgsnių, noro bendrauti. Buvo smagu vėl susitikti, pabūti kartu. Buvę mokytojai visada yra ir bus laukiami savo mokykloje. Iki naujų susitikimų!

Genovaitė Somaitė