2018-09-26 00:34
Padėkos diena

Gražia tradicija tapusi Padėkos diena pasibaigus mokslo metams vyko Kelmės „Kražantės“ progimnazijoje. Į aktų salę susirinko geriausi iš geriausių – labai gerai besimokantys mokiniai, taip pat mokiniai, užėmę prizines vietas rajono ar net respublikinėse olimpiadose, konkursuose. Ypatingai džiaugiamės, kad mokinius atlydėjo jų tėveliai. Šiemetiniam renginiui neatsitiktinai pasirinkta vandens tema, nes mūsų mokykla juk „Kražantė“! Salės dekoracijos, prizai ir renginio vedėjos Jurgitos Seselskienės skaitomi grožinės literatūros tekstai gražiai susiliejo į visumą. Mažas lašas, jo sukelti ratilai gali daug... Taip ir nominuotų mokinių kasdienės pastangos nenuėjo veltui. Mokyklos administracija – direktorė Laima Simėnienė, pavaduotojos Jurgita Seselskienė ir Regina Dovidaitienė – nudžiugino šauniausius mokinius saldžiomis dovanomis, gėlėmis ir padėkos raštais. Padėkota puikiam „Kražantės“ mokytojų kolektyvui už mokinių ugdymą ir rezultatus šiais mokslo metais. Šventės kulminacija – Metų mokinio paskelbimas. Šiemet už puikius mokymosi bei konkursų rezultatus, aktyvią visuomeninę veiklą, teigiamas asmenines savybes šio titulo nusipelnė aštuntosios klasės mokinė Miglė Laurinavičiūtė. Ši puiki mergaitė apdovanota ne tik padėka, bet ir pinigine premija, kurią dovanojo ūkininkė ir buvusių mūsų mokyklos mokinių mama Raimonda Baracevičienė. Didžiuojamės savo mokiniais ir mokytojais!

Alma Paulauskienė

Nuotraukų autorė – Laima Kareivienė