2018-12-17 19:08
Meniu
Facebook
Facebook
ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS IR APSAUGA
ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS IR APSAUGA
Elektroninis dienynas
Elektroninis dienynas
BMT
BMT
Comenius
Comenius
Olweus
Comenius
dofE
Comenius
Kuriame Lietuvos ateitį
BMT
Tinklas
Tinklas
Mukis
BMT
Pradinukų susitikimas „Kražantėje“

Jau daugiau kaip dešimtmetį pradinukai iš daugelio Lietuvos mokyklų atvyksta į „Kražantės“ progimnaziją susitikti ir pasidalinti naujienomis apie savo nuveiktus darbus. Šių metų balandžio 5 dieną sulaukėme svečių ne tik iš savo rajono, bet ir iš Telšių Motiejaus Valančiaus gimnazijos, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos bei „Šaltinio“ progimnazijos, Joniškio r. Žagarės gimnazijos bei Gataučių Marcės Katiliūtės mokyklos, Biržų r. Papilio pagrindinės mokyklos.

Išklausę mokyklos direktorės Laimos Simėnienės bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiosios specialistės Irenos Janušienės sveikinimų, jaunieji konferencijos dalyviai pasiskirstę į grupes skaitė pranešimus įvairiausiomis juos dominančiomis temomis. Vieni pasakojo apie  Lietuvą ir jos istoriją, savo miestą ir rajoną, įvairių švenčių tradicijas, žymius krašto žmones, kiti mokė draugus, kaip reikia elgtis norint užaugti sveikais, supažindino su gyvūnų pasaulio įdomybėmis, pasakojo apie savo augintinius bei pomėgius.

Dalyvaudami praktiniuose užsiėmimuose su technologijų mokytoja metodininke Irena Arlauskiene mokiniai gamino gražiausias gėles savo mamai, mokytoja metodininkė Daiva Vaičiulienė iš veltinio mokė gaminti švelniukus, žaislus papjė mašė technika gaminti mokė vyresnioji mokytoja Diana Baltrušaitienė, popieriaus plastikos paslaptis dalyviams atvėrė mokytoja metodininkė Irena Sabaitytė, kaip pagaminti terapinį patiktuką paaiškino socialinė pedagogė metodininkė Laima Kareivienė.

Praktinį užsiėmimą mokytojams „Šuo ir žmogus: susitikimai, kurie įkvepia“ vedė Maltos ordino pagalbos tarnybos atstovės iš Klaipėdos: kaniterapeutė-psichologė Alva Survilienė ir   kaniterapeutė-ergoterapeutė Loreta Jurkuvienė.

Mažieji dalyviai konferencijoje sužinojo daug naujo, linksmai leido laiką žaisdami liaudies žaidimus, dainuodami lietuvių liaudies dainas. Tikimės, kad kitais metais į mokyklą savo nuveiktais darbais pasidžiaugti atvyks dar didesnis būrys smalsių, apie viską norinčių sužinoti mokinių. Dėkojame mokytojoms, nepagailėjusioms laiko ruošiant mokinius, dėkojame mokiniams, kurie atostogų metu nepatingėjo atvykti į svečius ir rimtai dirbti. Lauksime Jūsų ir kitais metais.

 

Kelmės  „Kražantės“ progimnazijos pradinių klasių mokytoja metodininkė Genovaitė Somaitė


Komentarai
Komentar neparayta.
Rayti komentar
Prisijunkite, nordami parayti komentar.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Praome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nra reiting.
Prisijungti
Nario vardas

SlaptaodisDar ne narys?
Registruokis

Pamirai slaptaod?
Paprayk naujo
Pamokų laikas
1 pamoka 08.00 - 08.45
2 pamoka 08.55 - 09.40
3 pamoka 10.00 - 10.45
4 pamoka 11.00 - 11.45
5 pamoka 12.05 - 12.50
6 pamoka 13.05 - 13.50
7 pamoka 13.55 - 14.40
Copyright © 2009-2014 Kelmės Kražantės progimnazija
2271924 Kelmės Kražantės progimnazija Unikali apsilankym

Powered by powered by php-fusion © 2003-2007
Design by Design by Matonor