2018-09-26 00:04
Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šventė

Kelmės „Kražantės“ progimnazijos bendruomenė kasmet mini valstybines šventes. Lietuvos nepriklausomybės atkūrimui skirti renginiai vyksta visą savaitę. Šia proga mokykla ir aktų salė papuošta mokytojos I. Sabaitytės sukurtais karpiniais, koliažais bei mokinių piešiniais. Mokinių parlamento rūpesčiu (koordinatorė – direktoriaus pavaduotoja J. Seselskienė) mokyklos fojė nušvito daugybe linksmų saulučių.

„Kražantės“ neformaliojo švietimo ugdytiniai, penktųjų–aštuntųjų klasių kolektyvai, padedami klasių vadovų ir mokytojos J. Jakubauskienės, pasirodė koncerte „Aš tikrai myliu Lietuvą“, taip pat skambėjo dainos ir posmai (mokinius ruošė mokytoja A. Žičkienė) apie tėvynę.

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šventė pradėta muzikiniu rytmečiu progimnazijos fojė, šalia Gedimino stulpų dekoracijos, juos mokyklos pradinukai padabino trispalvėmis gėlėmis. Jautriai ir iškilmingai sugiedotas valstybės himnas. Sveikinimo žodį tarė progimnazijos direktorė L. Simėnienė.

Kovo 11-osios priešpietę „Kražantės“ progimnazijos vadovai, mokiniai, jų tėvai bei mokytojai per Kelmės miesto centrą iki Kultūros centro dainuodami lietuvių liaudies dainas nešė didžiulę vėliavą. Visus suvienijo džiaugsminga šventės nuotaika.

Asta Žičkienė