2018-01-22 04:11
Kalėdinės dovanos bibliotekai

Skaitytojus ir knygos bičiulius telkiančios „Knygų Kalėdos“ šiemet vėl kvietė dovanoti naujų knygų savo bibliotekai. Bibliotekos padeda mums augti, mokytis, tobulėti, atrasti knygą, kurią skaityti yra tiesiog smagu. Biblioteka – saugi erdvė visiems.

Prieš septynerius metus prasidėjusios „Knygų Kalėdos“ buvo visuomenės atsakas į sunkią tuo metu bibliotekų situaciją sąmoningai dovanojant naujas, skaitytojų mėgstamas knygas miestų ir miestelių, mokyklų bibliotekoms ir visiems knygų mylėtojams. Per šešerius akcijos „Knygų Kalėdos“ metus šalies bibliotekoms padovanota per 225 tūkst. knygų!

Labai džiaugiamės, jog Kelmės „Kražantės“ progimnazijos bibliotekai (bibliotekininkė N. Kavaliauskienė) padovanota nemažai knygų. Tai puiki kalėdinė dovana visai mokyklos bendruomenei. Prie šios gražios ir prasmingos iniciatyvos prisidėjo ir knygas dovanojo mokyklos direktorė L. Simėnienė, mokytojos D. Vaičiulienė ir A. Paulauskienė, mokiniai G. Piniauskas (2 b kl.), E. Račkauskaitė (2 a kl.), 1 a, 2 b, 3 b, 4 a , 6 a klasių mokiniai (mokyt. G. Somaitė, D. Krumplienė, L. Antanaitienė, M. Bagdonavičienė, I. Kasparavičienė), Jaunieji maltiečiai (vad. l. Šimkevičienė). Dėkojame už Jūsų neabejingumą ir kviečiame užsukti ir skaityti dovanotas naujas, įdomias knygas.

A. Paulauskienė