2018-12-17 19:02
Meniu
Facebook
Facebook
ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS IR APSAUGA
ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS IR APSAUGA
Elektroninis dienynas
Elektroninis dienynas
BMT
BMT
Comenius
Comenius
Olweus
Comenius
dofE
Comenius
Kuriame Lietuvos ateitį
BMT
Tinklas
Tinklas
Mukis
BMT
Skaitymo naktis mokykloje

Tamsų spalio 27 dienos vakarą į „Kražantės“ progimnaziją. rinkosi pradinukai. Rankose jie nešėsi ne vadovėlius ir sąsiuvinius, o miegmaišius, čiužinius, prožektorius, užkandžius ir savo mėgstamiausias  knygeles. Šios nakties mažieji mokinukai laukė ištisus metus, juk tai antroji skaitymo naktis mokykloje.  Vaikus viliojo intriguojantis pavadinimas „Sveiki atvykę į monstrų viešbutį “. 

Susirinkusius pradinukus kraupiomis istorijomis apie vaiduoklius gąsdino viena iš renginio organizatorių mokytoja metodininkė Hilda Laima Markulė. Savo prisiminimais dalijosi mokyklos direktorė Laima Simėnienė.

Vaikai burtų keliu pasiskirstė į 5 komandas ir varžėsi vieni su kitais atlikdami įvairias užduotis. Keliaudami vaiduoklių keliu, perskaitę užuominas, surado butelyje paslėptą seną vaiduoklių rankraštį. Dalyviai skaitė vaiduoklių rašytas „šiurpes“. Mokytoja Lina Šimkevičienė mokė vaikus iš popieriaus pagaminti šikšnosparnius. Mokytoja Hilda Laima Markulė kartu su dalyviais kūrė šešėlių teatrą. Mokytoja Milda Bagdonavičienė mokė spalvų liejimo magijos. Mokytoja Jovyta Akstinienė  kartu su vaikais sudėliojo vaiduoklišką istoriją.

Atlikus visas užduotis, įveikus kliūtis ir atspėjus slaptažodį dalyviai buvo įleisti į „Monstrų kavinę“. Čia drąsuolius pasitiko mokytoja Regina Vileikienė ir mama pagalbininkė Giedrė Navikienė. Ant stalų mokinių laukė keisčiausi užkandžiai: vampyrų akys, vaiduoklių dantys, raganų piršteliai ir dar nežinia kokie ,,vaiduokliški skanumynai“.

Tamsoje drąsuoliai keliavo į antro aukšto fojė. Žvakių šviesoje, pasišviesdami prožektoriais, knygų bičiuliai skaitė vaiduokliškas pasakas ir kūrė šiurpias istorijas.

Pailsėjus buvo smagu dalyvauti estafetėse, kuriose griežtai teisėjavo pavaduotoja Regina Dovidaitienė.

Vėlų vakarą buvo smagu dūkti „raganaičių diskotekoje“, o pavargus pažiūrėti filmą „Monstrų biuras“. Ne visi dalyviai sulaukė filmo pabaigos, juos į sapnų karalystę palydėjo mažieji vaiduokliukai.

Rytą neišsigandę pavojų drąsuoliai buvo apdovanoti padėkos raštais ir  saldžiais vaiduokliškais prizais, kuriuos pagamino mama  Diana Sungailė.

Smagu buvo vaikams! Džiaugėmės ir mes, mokytojos, draugiškais, išradingais, judriais, norinčiais viską sužinoti, sumaniais, nebijančiais pavojų pradinukais.

Šiais metais renginyje dalyvavo 35 daugiausiai knygų perskaitę 2 - 4 klasių mokiniai. Dalyviai pažadėjo per metus perskaityti ne mažiau kaip 50 knygų, kad kitais metais vėl galėtų dalyvauti „Skaitymo naktyje“. Linkime patirti skaitymo malonumą!

Ačiū pradinių klasių mokytojoms, kurios nepagailėjo laiko ir padėjo organizuoti šį puikų renginį vaikams, kurie mėgsta skaityti. Ačiū tėveliams už išradingumą ruošiant vaiduokliškas vaišes ir už drąsą atiduodant vaikus naktį praleisti į monstrų viešbutyje.

 

 

                                                                    Pradinių klasių mokytoja Genovaitė Somaitė

 

Vaizdai čia
Komentarai
Komentar neparayta.
Rayti komentar
Prisijunkite, nordami parayti komentar.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Praome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nra reiting.
Prisijungti
Nario vardas

SlaptaodisDar ne narys?
Registruokis

Pamirai slaptaod?
Paprayk naujo
Pamokų laikas
1 pamoka 08.00 - 08.45
2 pamoka 08.55 - 09.40
3 pamoka 10.00 - 10.45
4 pamoka 11.00 - 11.45
5 pamoka 12.05 - 12.50
6 pamoka 13.05 - 13.50
7 pamoka 13.55 - 14.40
Copyright © 2009-2014 Kelmės Kražantės progimnazija
2271920 Kelmės Kražantės progimnazija Unikali apsilankym

Powered by powered by php-fusion © 2003-2007
Design by Design by Matonor