2017-12-12 13:55
Tarptautinė Mokytojo diena 2017

Tarptautinę  mokytojų  dieną „ Kražantės “  progimnazijoje   atrodė, kad mokykloje  prasidėjo policijos  reidas.  Prie lauko durų kiekvieną  pedagogą  pasitiko   policijos atributais pasipuošę  mokiniai (mokinių parlamento narai). Jie lydėjo iki mokytojų kambario, liepė pasakyti įėjimo kodą, kuris buvo  nurodytas   šventei pritaikytuose kelio ženkluose.

Mokytojų kambaryje, padabintame   trispalviais  balionais bei  improvizuotais  saugaus  kelio ženklais, kvepėjo arbata ir kava, mokinukų paruoštais saldumynais, gėlėmis. Pasivaišinusius  ir pailsėjusius  mokytojus  daina pasveikino   berniukų ir mergaičių ansamblis (mokytoja J. Jakubauskienė),  o mokyklos  parlamento nariai( vadovė direktoriaus pavaduotoja J. Seselskienė)  pakvietė atlikti saugaus gyvenimo  kūrybines užduotis ir improvizuotos pamokos pabaigoje šūkiu palinkėjo ,,Būk Saugus mokykloje!”

Sveikinimo  žodžius tarė  progimnazijos direktorė L. Simėnienė ir direktoriaus   pavaduotojos – R. Dovidaitienė, J. Seselskienė.  Jos mokytojams įteikė pieštukines.

„ Kražantės“  mokytojų  kolektyvas  nuoširdžiai  dėkoja  visos mokyklos mokiniams, jų tėveliams   bei  mokyklos administracijai  už sveikinimus, siurprizus, dovanas, gerą nuotaiką ir  linkėjimus.

A.      Žičkienė