2017-12-12 14:05
spdiai i kelions
Prie kelet dien grau i kelions Vokietij. Vis dar esu kupina spdi, prisiminim ir patirt emocij.
Su dar 5 mokiniais i Kelms rajono (aukn gimnazijos, Pakraanio gimnazijos, Aukuro pagrindins, Tytuvn gimnazijos, Vaiguvos vidurins) ir mokytoja Asta Urbonait (Tytuvn gimnazijos vokiei kalbos mokytoja) dvi savaites bendravome, mokms vokiei kalbos ir kultros bei pramogavome Vokietijoje. i kelion buvo vis met apdovanojimas. Mes stropiai mokms kalb, dalyvavome konkursuose, laikme egzaminus (ne a, vyresni kelions draugai) ir dalyvavome su vokiei kalba susijusiuose renginiuose. Ir tai mes nukeliavome Vokietij.
Gyvenome Erfurte pusantros savaits. jome mokykl keturias dienas. Nei mokykla, nei mokiniai beveik nesiskiria nuo lietuvik mokykl ar mokini. Pamokose buvo labai domu. Erfurte lankms gaisrinje, suinojome apie ugniagesi kasdienyb, darb bei patys ibandme bgim, kakok (nepamenu). Aplankme miesto katedr, ji suavjo savo dydiu ir lang auktumu. Dar buvome name-akvariume. Ten matme daug vairi dydi ir spalv uv, jr arkliuk, matme kaip eria vliukus ir net krokodilus. Sveiavoms miesto savivaldybje, kur pamatme kaip dirba savivaldybs darbuotojai ir diskutavome apie vokiei kalb Lietuvoje. Grtant namo usukome Berlyn. Ten ukilome televizijos bokt. Matme Vokietijos sostin i 208 metr aukio. Plaukme laivu pr upe. Aplankme Bundestag, ten turjome ekskursij, pamatme kur vyksta posdiai. Buvome ulip Bundestago viruje esant kupol.
Kelions metu patyrme vokiei draugikum, galjome patobulinti savo kalbjimo inias bei gdius, daugiau suinojome apie Vokietij. A labai diaugiuosi, kad man buvo sutekta galimyb sudalyvauti ioje kelionje.
8b klass mokin Dora Heynold

Vaizdai ia