2017-10-21 00:49
Partnerysts ir bendradarbiavimo seminaras

Ileid mokinius vasaros atostog Kraants progimnazijos mokytojai aptaria prajusi mokslo met pasiekimus, numato ir apsvarsto ateinani mokslo met ugdymo plan ir kelia kvalifikacij seminaruose, kursuose.

Birelio 14 dien 17 progimnazijos mokytoj dalyvavo kvalifikacijos tobulinimo seminare Praktiniai pagrindinio ugdymo vykdymo aspektai, kuris vyko Jonavos rajono Ruklos J. Stanislausko pagrindinje mokykloje. Seminaro metu apie partneryst, mokjimo mokytis bei bendradarbiavimo kompetencijas praneim skait ios mokyklos direktorius Darius Mockus ir direktoriaus pavaduotojos ugdymui G. Lemkien, S. Paliukien bei specialioji pedagog G. Mockuvien. Po mokyklos veiklos aptarimo, Kraants pedagogai lanksi Ruklos pagrindins mokyklos bendradarbiavimo partneri Didiojo Lietuvos etmono Jonuo Radvilos mokomajame pulke, kur apie mokomojo pulko veikl pasakojo vadas plk. ltn. Aleksiejus Gaievskis. Iklaus nuotaikingo, patriotiko praneimo seminaro dalyviai iband savo jgas audykloje.

Susipain su kitos mokyklos kolegomis, j veikla bei patiriamais sunkumais mokant pabgli vaikus, Kraants progimnazijos mokytojai nusprend, kad mokytojams tenka nuolat tobulti ir sprsti visas ndienos aktualijas iekant pai palankiausi sprendim mokinio naudai.

Vaizdai ia