2018-09-26 00:03
Meniu
Facebook
Facebook
ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS IR APSAUGA
ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS IR APSAUGA
Elektroninis dienynas
Elektroninis dienynas
BMT
BMT
Comenius
Comenius
Olweus
Comenius
dofE
Comenius
Kuriame Lietuvos ateitį
BMT
Tinklas
Tinklas
Mukis
BMT
Maltiečiai Nidoje

          Maltos ordino pagalbos tarnybos Kelmės vaikų dienos centras įkurtas 2015 metais Kelmės „Kražantės“ progimnazijoje. Jam vadovauja šios mokyklos mokytoja ir aktyvi visuomenininkė Lina Šimkevičienė. Lankantys centrą mokiniai užsiima įvairiapuse veikla. Be abejo, vienas iš įdomiausių dalykų vaikams – ekskursijos. Šiemet vadovė suorganizavo ekskursiją į Nidą. Išvykoje dalyvavo ir keletas kitų mokinių bei mokytojų. Mokinius lydėjo minėta VDC vadovė mokytoja Lina bei mokytojos M. Bagdonavičienė, D. Vaičiulienė, G. Somaitė, A. Paulauskienė.

           Nors rytas buvo lietingas, bet keliautojų ūpo tai nenumušo. Apsirūpinę skėčiais ir lietpalčiais mokiniai sugužėjo į erdvų UAB „Emtra“ autobusą. Maloni gidė visiems priminė saugaus ir mandagaus elgesio taisykles, prisisegėme saugos diržus ir leidomės į vieną nuostabiausių Lietuvos kampelių. Pakeliui mokiniams buvo papasakota magistralės tiesimo istorija, paminėtos Klaipėdos miesto istorijos ir dabarties detalės. Besikeliant keltu į Kuršių neriją ir pakeliui į Nidą, mokiniai sužinojo daug faktų apie Kuršių marias, Neringos miestą. Raganų kalne Juodkrantėje besiklausant legendų apie Neringą, Naglį nušvito saulė ir ekskursantų nuotaika. Dėl didžiulio vėjo ir smėlio audros buvo ekstremalu vaikštinėti Naglių rezervato Pilkosiomis kopomis, Nidos paplūdimys taip pat keliautojus pasitiko didžiulėmis Baltijos bangomis, kurios netikėtai atvilnydavo ten, kur, atrodo, ką tik buvo sausa. Nidoje mokiniai apžiūrėjo Parnidžio kopą, saulės laikrodį, žvejo etnografinę sodybą bei T. Mano namą, pasigrožėjo šio krašto medine architektūra.

                Šioje ekskursijoje netrūko geros nuotaikos, įspūdingų kraštovaizdžių. Ypač vertinga patirtis yra pagalba vienas kitam išbandymų metu bei vaikų ir mokytojų bendrystė. Be abejo, labiausiai sužavėti liko pirmąkart Nidoje besilankantys Vaikų dienos centro mokiniai.

           A. Paulauskienė


Vaizdai čia


Komentarai
Komentar neparayta.
Rayti komentar
Prisijunkite, nordami parayti komentar.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Praome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nra reiting.
Prisijungti
Nario vardas

SlaptaodisDar ne narys?
Registruokis

Pamirai slaptaod?
Paprayk naujo
Pamokų laikas
1 pamoka 08.00 - 08.45
2 pamoka 08.55 - 09.40
3 pamoka 10.00 - 10.45
4 pamoka 11.00 - 11.45
5 pamoka 12.05 - 12.50
6 pamoka 13.05 - 13.50
7 pamoka 13.55 - 14.40
Atsitiktinė nuotrauka
Copyright © 2009-2014 Kelmės Kražantės progimnazija
2240972 Kelmės Kražantės progimnazija Unikali apsilankym

Powered by powered by php-fusion © 2003-2007
Design by Design by Matonor