2017-08-23 05:17
Vardadienius venia:
Kuriame Lietuvos ateit
Padkos diena Kraants progimnazijoje

Kasmet baigiantis mokslo metams Kraants progimnazijos vadovai sukvieia geriausius mokyklos ugdytinius, j tvelius, globjus, artimuosius ir mokyklos mokytojus Padkos dien. i mokslo met vent kviesti 33 mokiniai i pirm atunt klasi bei j artimieji.

Kvietimus geriausij apdovanojimo dien gavo 9 pradinukai: Agn Navikait 1a, Gustas Piniauskas 1b, Augustas Maeika1c, Dominyka emeckait 2a, Justas ileris 2b, Gytis Kislauskas 3a, Karina Karvelyt 3b, Vilius Sinkeviius 4b, Amira Lindait 4c.

Taip pat vent pakviesti 24 vyresnij klasi mokiniai: Augustas Elskis 5a, Aura Beinoryt 5a, Emil Valiukait 5a, Olympia Ispiryan 5b, Neringa Urbelyt 5b, Saul Jankelinait 6a, Ainaras Kazlauskas 6a, Jonas Seselskas 6b, Gerda Klapatauskait 6b, Dainius Ralys 7a, Elz Valiukait 7a, Emilija Norvaiait 7a, Venera Viktoria Ispiryan 7a, Laura Palubinskait 7a, Dora Heynold 7b, Akvil Aleknait 7b, Dominykas Narbutas 7c, Paulius Eitmantis 8a, Neimantas Mekauskas 8a, Emilija Labinait 8a, Artem Veselov 8b, Jaunius Augustis 8b, Dovydas Tukus 8b, Enrika Dirbanauskait 8b.

Progimnazijos akt sal pagal pasirinkt tem ypsena geltonomis glmis ir ypsenlmis ipuo mokytoja D. Vaiiulien ir A. Seselskas, rengin reisavo ir ved, nuotaikingas istorijas pasakojo direktors pavaduotoja J. Seselskien, o padkas teik ir dkojo u gerus darbus mokyklos direktor L. Simnien bei direktors pavaduotoja R. Dovidaitien. Linksma dainele visus nudiugino K. Karvelyt ( ruo mokyt. J. Jakubauskien).

Padkos dienos metu saldiais prizais, padkomis ir glmis apdovanojami geriausius metinius vertinimus turintys, rajono, regiono ir respublikos konkursuose, olimpiadose progimnazij garsin berniukai ir mergaits bei j artimiausieji eimos nariai. iame renginyje paskelbiamas ir apdovanojamas pinigine premija labai gerai besimokantis, daugiausia konkursuose ir olimpiadose prizini viet laimjs progimnazistas(). i mokslo met Met mokinio vard laimjo 8a klass mokinys Paulius Eitmantis, gyns progimnazijos garb matematikos, fizikos, geografijos, istorijos, biologijos konkursuose bei olimpiadose.

Renginio pabaigoje mokyklos vadovs teik padkas mokyklos pedagogams. Nuoirdiai pasidiaug j pasiekimais, palinkjo skms 2017 met Padkos dienos dalyviams.

Mokytoja A. ikien

Vaizdai ia

Pamok laikas
aukykla
Jei norite rayti inutes, turite prisijungti.

Nra nauj inui.