2017-10-21 00:48
,,Geros mokyklos link"

Birelio 4 dien direktors pavaduotoja J. Seselskien ir mokytojos V. Gliaudien, A. Paulauskien lanksi iauli r. Auktelks pagrindinje mokykloje. Ten vyko renginys ,,Sveika, vasara!‟

Vietins bendruomens nariai ir sveiai vasar pasitiko stebdami krybini darb parod, linksmindamiesi su maaisiais, sportuodami, susipaindami su robotika, leisdami aitvarus, piknikaudami.

Pagrindinis vizito tikslas buvo dalyvauti vietimui neabejing moni sambryje ,,Geros mokyklos link ir diskutuoti su domiais monmis i visos Lietuvos apie vietim. Diskusija vyko atviros erdvs technologija. Moderatoriai buvo . ilnas, T. Knaras, S. Krencit, V. Servutien, R. Guogis, G. Milaius, P. Godvadas, N. Janukeviius, T. Medius ir kt. yms konsultantai, psichologai bei kit profesij atstovai. Buvo aptartos vairios temos: ,,vietimas: investija ar ilaidos?‟, ,,Ar visi mokykloje gali bti laimingi?‟, ,,Kodl santykiai svarbiau nei mokymo programos?‟, ,,Kaip jauiuosi bdamas mokytoju ir k man tai reikia?‟, ,,Kodl gera mokykla nekuria savo bendruomens?‟, ,,Ar kompiuteris pakeis mokytoj?, ,,Ar mokiniai gali bti mokytojais?‟, ,,Kaip mokslo metus paversti mokymosi atostogomis? ir kt.

A. Paulauskien

Vaizdai ia