2017-10-21 00:46
Kermoius 2017

Kaip ir kiekvien pavasar Kraants progimnazijoje vyko tradicinis kermoius, kur organizavo dorinio, meninio , technologij ir kno kultros mokytoj metodins grups nariai(Daiva Vaiiulien, Jolanta Jakubauskien, Evaldas Antanaitis, Sigitas Silinas, Tadas pukas). Renginio kurator - direktoriaus pavaduotoja J. Seselskien.

Pavasario vent pradta virvs traukimo, pavadinimu Jgos meistrai, vari- Taiklaus spyrio, metimo krep- Taikliosios rankos varytuvmis. Mokytojos D. Vaiiuliens ipuotame mokyklos kieme progimnazijos ugdytiniai moksi verslumo silydami saldumyn, skanst, gaivij grim, rankdarbi. Mokytojo E. Antanaiio mokiniai, pardav vairius medinius gaminius, u juos gautus 46 eurus paaukojo mokyklos aidim aiktels statybai. Drauge su pradinukais , vyresniaisiais mokiniais savo gaminiais prekiavo ir amato mok K. Lopetien, M. Eerskis, V. Sruogis. Liaudikomis dainomis visus linksmino mokytoja J. Jakubauskien ir mergaii ansamblis bei solist E. Valiukait, o okti mokino L. imkeviiens ir L. Antanaitiens vadovaujami oki breliai.

Mokyklos bendruomen dkinga mokini tveliams ir klasi vadovams , padjusiems jauniesiems prekiautojams.

Vaizdai ia