2017-10-21 00:47
Rajonin vokiei kalbos vent

Balandio 28 d. Aukuro pagrindinje mokykloje vyko tradicin rajonin 17-oji vokiei kalbos vent. Joje dalyvavo Kelms rajono mokykl mokiniai su savo vokiei kalbos mokytojais, rajono savivaldybs vietimo, kultros ir sporto skyriaus atstovai ir gausus svei brys i Vokietijos. Tai Kelms miesto partneriai i Wartburgo apskrities bei Lieneno miestelio, Vokietijos ambasados Vilniuje atstovai vokiei kalbos koordinatorius Lietuvoje Michael Brehm ir ambasados kultros skyriaus vadov Milena Dech, Kelms miesto garbs pilietis ir vents rmjas baronas Wolfgang von Stetten, Erfurto paramos fondo Vaikai Lietuvoje tarybos pirmininkas Andreas Malur, Aschaffenburgo paramos fondo Jaunimas su ateitimi tarybos pirmininkas Wolfgang Grthe su mona ir Vilniaus Goethe's instituto kalbos skyriaus vadov Nijolia Buinovskaja.

vents metu buvo apdovanoti anksiau vykusio rajono vokiei kalbos konkurso nugaltojai. Prizus (piniginiai ekiai) gavo 6a klass mokin Saul Jankelinait, 7a klass mokin Emilija Norvaiait ir 7b klass mokin Dora Heynold, kuriai atiteko kartu su dar 5 rajono mokiniais ir didysis prizas nemokama 2 savaii kelion po Vokietij (Berlynas, Erfurtas ir kt.).

ventje dalyvavusios 8 rajono mokyklos pristat savo menin program, kuri vertino sveiai i Vokietijos. Kraants progimnazijos 1-7 klasi mokini grup atliko 2 nuotaikingus numerius. Nors ir nepavyko uimti prizins vietos, diaugiams, kad ms mokini pasirodymas sukl daug teigiam emocij ir patiko daugeliui irov.

N. Vengelien

Vaizdai ia