2021-07-31 21:49
Kelmės „Kražantės“ progimnazijoje reikalingas nuolatiniam darbui elektrikas

Nuo 2021 m. liepos  22 d. Kelmės „Kražantės“ progimnazijoje  reikalingas nuolatiniam darbui elektrikas

0,25 etato darbo krūviu

Asmuo priimamas dirbti atrankos būdu (pokalbis). Bendra informacija:

1.  elektriko pareigybė yra priskiriamas kvalifikuotų darbuotojų grupei.

2.    Pareigybės lygis: C lygio .

3.    Pareigybės paskirtis: prižiūrėti elektros ūkį ir remontuoti mokyklos elektros įrenginius.

4.    Pavaldumas: elektrikas pavaldus direktoriaus pavaduotojui ūkio ir administracijos reikalams.

Reikalavimai:

5.  ne žemesnis kaip vidurinis išsilavinimas ir (ar) įgyta vidurinė (VK) arba aukštoji (AK) elektrosaugos kvalifikacija;

6.   atestacija ,,Darbuotojų, atliekančių darbus veikiančiuose elektros ir šilumos įrenginiuose, lavinimo ir atestavimo nuostatų“ nustatyta tvarka.

7.       Elektrikas turi žinoti ir išmanyti: saugos taisykles eksploatuojant elektros įrenginius, elektros įrenginių įrengimo taisyklių ir vartotojų elektros įrenginių techninio eksploatavimo taisyklių galiojančius reikalavimus, kiek jie yra būtini jo darbui; žinoti mokyklos elektros įrenginių ir elektros tinklų schemas; žinoti pirmosios medicinos pagalbos suteikimo būdus nukentėjusiems nelaimingo atsitikimo metu ir mokėti praktiškai suteikti pirmąją pagalbą, mokėti išlaisvinti traumuojamą elektros srovės žmogų; žinoti gaisro gesinimo būdus ir priemones, mokėti jais naudotis; žinoti elektrosaugos priemones ir mokėti jas naudoti; aukštyje atliekamų darbų saugos taisykles.

8.    Elektrikas privalo vadovautis:

8.1.  Lietuvos Respublikos įstatymais ir poįstatyminiais aktais;

8.2.    Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais ir kitais Lietuvos Respublikoje galiojančiais norminiais aktais, reglamentuojančiais biudžetinių įstaigų veiklą, darbo santykius, darbuotojų saugą ir sveikatą;

8.3.  darbo tvarkos taisyklėmis, darbo sutartimi, kitais mokyklos lokaliniais dokumentais (įsakymais, potvarkiais, nurodymais, taisyklėmis ir pan.).

Dokumentų pateikimas:

9.  prašymas leisti dalyvauti atrankoje;

10.   asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija;

11.   išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopija;

12.   atrankai pretendentas taip pat gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas.

13.   pažyma apie darbo stažą.

14.   pretendentai dokumentus skelbime nurodytu adresu pristato asmeniškai, siunčia registruotu laišku arba elektroniniu paštu.

15.   pretendentų pateikti dokumentai registruojami.

Darbo krūvis ir atlygis:

16.   0,25 etato 10 val. per savaitę;

17.   Pareigybinio atlyginimo pastovios dalies koeficientas - 4,5, kintamos dalies koeficientas nustatomas po metinių užduočių vertinimo.

Atranka vyks tokia tvarka:

18.   dokumentai pateikiami iki 2021 m. liepos 21 d. 12.00 val.;

19.   dokumentų peržiūrėjimas ir pirminis vertinimas vyks 2021 m. liepos 22 d., 10.00 val.;

20.   pretendentai, atitinkantys reikalavimus, informuojami telefonu;

21.   jeigu pretendentų, atitinkančių reikalavimus, daugiau negu vienas, jie kviečiami į pokalbį;

22.   pokalbis įvyks 2021 m. liepos 22 d 11.00 val., 215 kabinete. Direktorius gali pasikviesti kitus mokyklos atstovus stebėtojo teisėmis;

23.   mokyklos direktorius, pasikalbėjęs su visais pretendentais, išklausęs stebėtojų nuomonę, priima sprendimą ir apie jį informuoja pretendentus.

Kviečiame dalyvauti atrankoje.

Dokumentus pateikti adresu:

Vytauto Didžiojo g.110, Kelmė arba el. paštu  krazantessekretore@gmail.com. Dėl papildomos informacijos teirautis tel. (8 427) 61193

Direktorė Laima Simėnienė