2021-06-13 04:54
Meniu
Facebook
Facebook
Erasmus+
Erasmus+
Elektroninis dienynas
Elektroninis dienynas
BMT
BMT
ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS IR APSAUGA
http://www.krazante.kelme.lm.lt/images/dom.png
Olweus
Comenius
Kuriame Lietuvos ateitį
BMT
Tinklas
Tinklas
eTwinning
eTwinning
Mukis
BMT
Virtualus Erasmus + projekto “UNited through musIC”

Virtualus Erasmus + projekto “UNited through musIC”  susitikimaI ir jo užbaigimas Vengrijos Emod mieste.

Birželio 3 -birželio 7 dienomis vyko nuotoliniai Erasmus + “UNited through musIC ” (2018-1-IT02-KA229-048172_4/1)susitikimai.Kartu su partneriais iš Italijos ir Vengrijos  mokiniai vykdė Erasmus+ projekto veiklas.Patikrinti dalyvių dėmesį ir įtvirtinti naujai informacijai, dalyviai žaidė Kahoot platformoje žaidimus. Stebėjo virtualų klasikinės muzikos koncertą atliekamą vengrijos muzikos mokyklos mokinių.Vėliau mokiniai plušo kurdami rankų darbo muzikinius instrumentus. Klausėsi įvairių žanrų muzikos kūrinių ,tradicinių kostiumų,šokių viktorinas ir spėliojo juos įvardindami.Vyko viktorinos „Atspėk  šalies himną ?“  ir „Europos šalių vėliavos“.Vengrai  parodė savo tradicinius šokius ir mokė kaip juos šokti. Norintys mokėsi šokti vieni namuose. Susitikimą vainikavo virtuali viso projekto nuveiktų darbų video ir nuotraukų šou, taip pat atsisveikinimai vieni kitiems ir palinkėjimai.

Viso projekto metu dalyviai turėjo puikią galimybę sėkmingai išbandyti naujus muzikos mokymo(si) metodus, organizavo vaizdo susirinkimus, kurių metu diskutavo, aptarė savo veiklas, dalinosi gerąja patirtimi. Vertindami muzikos mokymo mokytojai pastebėjo, kaip nauji metodai veikia jų emocijas, jausmus, fiziologiją bei socialinius įgūdžius. Ir nors projekto įgyvendinimas susidūrė su Covid-19 pandemijos sunkumais (sustabdytos kelionės, ugdymo proceso apribojimai), bendromis pastangomis ir geranoriškumu visos projekte numatytos veiklos buvo įvykdytos.

Projekto įgyvendinimas turi didžiulį poveikį visai progimnazijos bendruomemei: įvairūs, įtraukiantys, interaktyvūs  šiuolaikiniai muzikos mokymo(si) metodai leidžia užtikrinti mokymo būdų ir formų įvairovę, didina vaikų mokymosi motyvaciją, gerina lankomumą, padeda sėkmingai įtraukti specialiųjų poreikių mokinius į ugdymą ir leidžia kiekvienam vaikui pajusti mokymosi sėkmę. Projekte dalyvavę mokytojai bendraudami su kolegomis ir dalindamiesi patirtimi sustiprino savo dalykines, kalbines, kultūrines kompetencijas. Projekto “UNited trough musIC” (liet. “Suvienyti per muziką”) veiklų viešinimas regiono, šalies ir tarptautiniu mastu suteikė galimybę užmegzti ryšius su kitomis šalies ir Europos mokyklomis, dalyvauti kituose Erasmus+ projektuose ir semtis naujos patirties. 

 

 Projekto koordinatorė Lietuvoje Ilona Sejūnienė (Kelmės ‚,Kražantės‘‘ progimnazija)
Komentarai
Komentarų neparašyta.
Rašyti komentarą
Prisijunkite, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nėra reitingų.
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Pamokų laikas
1 pamoka 08.00 - 08.45
2 pamoka 08.55 - 09.40
3 pamoka 10.00 - 10.45
4 pamoka 11.00 - 11.45
5 pamoka 12.05 - 12.50
6 pamoka 13.05 - 13.50
7 pamoka 13.55 - 14.40
Atsitiktinė nuotrauka
Copyright © 2009-2014 Kelmės Kražantės progimnazija
2971368 Kelmės Kražantės progimnazija Unikalių apsilankymų

Powered by powered by php-fusion © 2003-2007
Design by Design by Matonor