2021-06-13 05:24
Meniu
Facebook
Facebook
Erasmus+
Erasmus+
Elektroninis dienynas
Elektroninis dienynas
BMT
BMT
ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS IR APSAUGA
http://www.krazante.kelme.lm.lt/images/dom.png
Olweus
Comenius
Kuriame Lietuvos ateitį
BMT
Tinklas
Tinklas
eTwinning
eTwinning
Mukis
BMT
Erasmus + projektas ,,UNited through musIC‘‘

Kelmės ,,Kražantės‘‘ progimnazija dalyvauja tarptautiniame Erasmus + projekte ,,UNited through musIC‘‘. Gegužės 17-20 dienomis vyko nuotoliniai susitikimai su partneriais.Atsižvelgiant į pandeminę situaciją Europoje Erasmus+ projekto “UNIC” mokyklos partnerės iš Italijos ir Vengrijos  surengė nuotolinius susitikimus  .Susitikimai vyko keturias dienas prisijungiant prie šeimininkės Italijos mokyklos ‘‘ Meet Google ‘‘ platformos.Nuostabi pavasariška ir įspūdžių kupina savaitė. Ir visai nesvarbu, kad tik kompiuterio ekrane. Žinoma, šio to netekom, nes negalėjom perduoti gyvų emocijų vienas kitam, bet darbų nuveikėm. Šįkart mobilumai  organizuoti nuotoliniu būdu, bet pasisemta pakankamai patirties ir įspūdžų. Per trejus koordinuojamo tarptautinio Erasmus + projekto ,, UNIC " vykdymo metus susiformavo patikima, tvirta darbščių projekto dalyvių komanda, kuri nuoširdžiai darbuojasi dėl savo mokinių. Mobilumo metu pasidalinta  įgyvendinimo gerosiomis praktikomis, Lietuvoje, Italijoje ir Vengrijoje. Mobilumas sukvietė kone 100 projekto dalyvių bendram darbui ir diskusijoms. Susipažinta su geografinėmis, kultūrinėmis ir istorinėmis MUZIKOS įžymybėmis. Dalyvauta IT, anglų,kalbų pamokose. 

Diskusijos, draugiškas bendravimas, gerosios patirties pavyzdžiai, žaidimai, muzika paįvairino mobilumo veiklas. Puikus bendradarbiavimas, atsakingas svetingų VENGRŲ IR ITALŲ komandos darbas davė puikių rezultatų - virtualus vizitas sėkmingas,  suteikęs naujų žinių ir patirčių visiems 3 šalių dalyviams. UNIC mokymasis tuo ir įdomus, kad žinios, sujungtos su patirtimi ir kritiniu mąstymu, tampa naudingais įgūdžiais ateičiai.

Nors mokiniai ir mokytojai norėtų susitikti  su savo projekto partneriais ne per ekraną , bet ,kol tai yra neįmanoma, nuotolinis bendravimas ir bendradarbiavimas yra didžiulė patirtis ir prasmė. Projektas tęsiasi!

Komentarai
Komentarų neparašyta.
Rašyti komentarą
Prisijunkite, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nėra reitingų.
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Pamokų laikas
1 pamoka 08.00 - 08.45
2 pamoka 08.55 - 09.40
3 pamoka 10.00 - 10.45
4 pamoka 11.00 - 11.45
5 pamoka 12.05 - 12.50
6 pamoka 13.05 - 13.50
7 pamoka 13.55 - 14.40
Atsitiktinė nuotrauka
Copyright © 2009-2014 Kelmės Kražantės progimnazija
2971408 Kelmės Kražantės progimnazija Unikalių apsilankymų

Powered by powered by php-fusion © 2003-2007
Design by Design by Matonor