2021-06-13 05:19
Jaukus ir šiltas Kalėdų laukimas „Kražantės“ progimnazijoje

Gruodžio mėnesį Kelmės Kražantės“ progimnazijos bendruomenė laikydamasi visų Covid-19 karantino reikalavimų  susitelkė prasmingiems, džiugiems Kalėdų laukimo darbams. Net nuotolinio mokymo ribojimai nesutrukdė išradingos veiklos ir dosnaus dalijimosi mokykloje.
         Ant advento vainiko nupinto progimnazijos pavaduotojos ugdymui J. Seselskienės ir R. Dovidaitienės įžiebus pirmąją advento žvakės liepsnelę progimnazijoje kasdien vis daugėjo kalėdinių papuošimų ir simbolių. Antrojo aukšto langus bei fojė karpiniais papuošė mokytoja I. Sabaitytė ir D. Vaičiulienė. Kaip ir kasmet veikė kalėdinės dirbtuvės
Papuoškime mokyklą kartu“. Šiemet jose kūrybiškai plušėjo pradinukai ir jų mokytojos bei logopedė I. Dargienė, taip pat specialioji bei socialinė pedagogė M. Liaugodienė ir A. Trijonienė. Visos mažųjų mokinukų klasės ir pailgintos dienos grupės vaikai (mokytoja S. Andrulienė) gamino eglutes iš pušų šakų, kankorėžių, plunksnų, mezginių. Iš jų kompoziciją  pirmojo aukšto fojė sukūrė mokytoja padėjėja A. Ralovecienė. Visiems puošusiems progimnaziją maloniai padėjo mokyklos aptarnaujantis personalas (J.Žimkus, R. Dovidaitis, A. Mockus, L. Valčiukė). Jų draugišką pagalbą jautė ir mokinukai, ir mokytojai, ir mokyklos administracija. Švenčių metu džiugino visos progimnazijos bendruomenės noras ir ryžtas, susitelkimas kuriant šventinę kalėdinę nuotaiką.
           Vyresniųjų klasių mokiniai, nors mokėsi nuotoliniu būdu, paruošė virtualius sveikinimus savo vyresniesiems ir jaunesniesiems draugams, ir visam progimnazijos kolektyvui. Noriai talkino mokinių tėveliai, padėję savo vaikučiams namuose iškepti pyragus Jaunųjų maltiečių organizuojamai
„Saldžiajai pertraukai” (vadovė L. Šimkevičienė). Mokytojų kambario erdves puošė mokytojų kolegų taryba ir kasdien ji siuntė išradingus virtualius linkėjimus.
           Progimnazijos direktorė L. Simėnienė padovanojo progimnazijos bibliotekai knygų ir pakvietė jungtis prie akcijos
„Knygų Kalėdos” bei drauge su direktorės pavaduotojomis R. Dovidaitiene ir J. Seselskiene dėkojo bendruomenei už atliktus darbus, skatino prasmingai veiklai, linkėdamos sveikatos, laimingų, partneryste grįstų metų.

Kražantės“progimnazijos bendruomenė sveikina visus Kelmės rajono gyventojus su artėjančiomis šventėmis ir linki sveikų, darbingų, bendruomeniškų ateinančių metų.

A.    Stulpinienė