2020-12-03 09:36
„VISOS PASAKOS BAIGIASI LAIMINGAI“

Kelmės „Kražantės“ progimnazijos aštuntokų kūrybiniai darbai respublikiniame prevenciniame renginyje

„VISOS PASAKOS BAIGIASI LAIMINGAI“

Kelmės Kražantės“ progimnazijos 8a klasės mokiniai  – Dangė Leščinskytė, Amira Lindaitė, Karolina Iždonaitė, Vakarė Petkevičiūtė ir Domantas Saunorius atliko ir pristatė savo kūrybinius darbus Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos rengiamoms respublikinėms prevencinėms varžytuvėms „VISOS PASAKOS BAIGIASI LAIMINGAI“ (dėl karantino vyko nuotoliniu būdu). Renginiui pristatė fotografijų koliažą „Emocijų kaukės“, kuris atskleidžia mokinių psichinės sveikatos raišką, gebėjimą atpažinti savo ir kitų emocijas bei pačių sukurtą vaizdo filmuką pagal pasaką „Kupriukas muzikantas“ (žinomos pasakos šiuolaikinė vaidybinė improvizacija, atskleidžianti patyčių, smurto temą).

Mokinius renginiui parengė lietuvių kalbos mokytoja Asta Stulpinienė ir socialinė pedagogė Asta Trijonienė.

Labai džiaugiamės ir didžiuojamės savo progimnazijos komanda. Dėkojame jai už pareigingumą, darbštumą ir  drąsą kuriant vaizdo filmą, išsakant tvirtą savo nuomonę apie patyčias ir draugystę.