2020-09-24 23:26
Mokslo ir žinių diena Kelmės „Kražantės“ progimnazijoje

Saulėtą rugsėjo pirmosios rytą Kelmės Kražantės“ progimnazijos pirmųjų ir aštuntųjų klasių mokiniai progimnazijos kieme paminėjo Mokslo ir žinių dieną. Skambant Kražantės” progimnazijos himnui aštuntokai į šventę atlydėjo pirmokus. Vyriausieji mokyklos mokiniai į mokyklos kiemą atnešė Lietuvos bei mokyklos vėliavas.  Mokyklos bendruomenę su prasidedančiais mokslo metais sveikino Kelmės rajono savivaldybės tarybos narys Albertas Brazas, Kražantės” progimnazijos direktorė Laima Simėnienė, direktoriaus pavaduotojos ugdymui: Jurgita Seselskienė, Regina Dovidaitienė. Jie įteikė pirmokėliams atminimo dovanėles bei kepuraites su progimnazijos emblema.
           Pasidžiaugus mažiausiais mokyklos bendruomenės nariais iškilmingai pasveikinta progimnazijos
Metų garbė 2020“ apdovanojimą ir piniginę premiją pelniusi 8a klasės mokinė Vitalija Leskauskaitė( premijai pinigus skyrė ūkininkė Raimonda Baracevičienė).
          Vitalija Leskauskaitė sakė, kad nuoširdžiai dėkoja už jos pasiekimų įvertinimą ir apdovanojimą. Mokinė pabrėžė, kad mokosi ir dalyvauja konkursuose tikrai ne dėl apdovanojimų, bet tam kad užaugtų protingu žmogumi. Ji dėkojo auklėtojai Daliai, mokyklos direktorei, pavaduotojoms, ir mokytojams, kurie ją moko, bei savo bendraklasiams, nes visa jos klasė labai stengiasi mokytis, o tai suteikia motyvacijos.
Vienas kitam esame ir konkurentai, ir geri draugai. Tad šis įvertinimas ne tik mano, bet ir jūsų visų. Ačiū už tai. Visiems linkiu gerų mokslo metų. Kiekvieną dieną stenkitės tapti geresni ir protingesni! O jums, mieli mokytojai, linkiu daug kantrybės, būkite sveiki ir laimingi dirbdami svarbiausią profesiją žemėje.“  – baigė savo kalbą Vitalija.
          Po pirmosios šventinės pamokos visi norintys fotografavosi prie ,,Kražantės” progimnazijos foto sienos ir linkėjo vieni kitiems sėkmingų mokslo metų.

Asta Stulpinienė