2020-09-25 01:33
Dalykinių olimpiadų nugalėtojai 2019-2020

Baigdama mokslo metus ,,Kražantės” progimnazijos bendruomenė džiaugiasi rajono  dalykinių olimpiadų, konkursų nugalėtojais. Džiugu, kai mokinys geba puikiai pasirodyti ne vienoje srityje. Vitalijai Leskauskaitei iš 7b klasės sekėsi ne tik raštingiausio mokinio, vokiečių kalbos konkursuose (laimėtos antrosios vietos), bet ir fizikos konkurse, kur pelnė trečiąją vietą.

Šeštųjų klasių mokinės Viltė Bimbaitė ir Karina Karvelytė pasirodė esančios raštingiausios tarp rajono bendraamžių, be to, abi šios mergaitės laimėjo trečiąsias vietas meninio skaitymo konkurse. Urtė Laurinavičiūtė (6b klasė) ir Mėta Mankevičiūtė (5b klasė) tik šiek tiek nusileido savo draugėms atlikdamos raštingumo užduotis, tad pelnė trečiąsas vietas. Taip pat raštingiausios vardą tarp rajono aštuntokų pelnė ir Neringa Urbelytė iš 8b klasės.

Pirmąsias-trečiasias vietas penktokai, šeštokai, septintokai pelnė matematikos olimpiadoje. Pirmąją vietą laimėjo Urtė Butautaitė (7b klasė), o fizikos konkurse ši mergaitė tapo antrosios vietos laimėtoja. Urtei kiek nusileido antrosios vietos matematikos olimpiadininkai: Justinas Šileris (5b klasė) ir Gintė Vaičiūnaitė (6a klasė), septintokas Domantas Saunorius gavo trečiosios vietos diplomą.

Gabija Povilaitytė (7b klasė) nugalėjo visas varžoves ir tapo pirmąja technologijų olimpiadoje
,,2020 miniatiūra 20x20”, o a
štuntokė  Austėja Jucevičiūtė toje pačioje olimpiadoje pelnė antrosios vietos diplomą.

Puikius meninio skaitymo pasiekimus parodė progimnazijos pradinukai. Guoda Januškaitė meninio skaitymo konkurse ..Ir žodžiai turi sparnus“ laimėjo pirmąją vietą, o antrokė Gabrielė Zaleckaitė tame pačiame konkurse pasiekė antrąją vietą.

Šauniuosius mokinius moko ir ruošia dalykiniams išbandymams Genė Mikalauskienė, Marijona Deimantienė, Violeta Šniaukštienė, Asta Stulpinienė, Nijolė Vengelienė, Daiva Vaičiulienė, Alma Paulauskienė, Irena Kasparavičienė, Milda Bagdonavičienė, Laima Antanaitienė. Nuoširdus šių mokytojų darbas padeda jų mokiniams pasiekti aukštų rezultatų.

Be čia paminėtų rajono konkursų ,,Kražantės” progimnazijos mokiniai dalyvavo ir regiono, ir respublikiniuose renginiuose, konkursuose, olimpiadose, bet šiame straipsnyje apžvelgti tik Kelmės rajone vykę dalykiniai konkursai ir olimpiados.

Asta Stulpinienė