2021-06-13 06:00
Meniu
Facebook
Facebook
Erasmus+
Erasmus+
Elektroninis dienynas
Elektroninis dienynas
BMT
BMT
ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS IR APSAUGA
http://www.krazante.kelme.lm.lt/images/dom.png
Olweus
Comenius
Kuriame Lietuvos ateitį
BMT
Tinklas
Tinklas
eTwinning
eTwinning
Mukis
BMT
Bendroji informacija apie mokyklą

Mokyklos pavadinimas: Kelmės „Kražantės“ progimnazija

Mokyklos tipas: progimnazija

Juridinio asmens kodas: 190091812

Steigėjas, savininkas (dalininkai): Kelmės rajono savivaldybės taryba

Mokomoji kalba: lietuvių

Mokymo forma: dieninė

Mokyklos adresas: Vytauto Didžiojo 110, Kelmė (Vaizdas žemėlapyje)

Pašto kodas: LT - 86140

El. pašto adresas: direktorius@krazantesprogimnazija.lt

Telefonas: 8 (427) 61193

Mokyklos direktorius: Laima Simėnienė

Naujienos
Virtualus Erasmus + projekto “UNited through musIC”Parašyta 2021-06-10
Tarptautinė vaikų gynimo diena progimnazijojeParašyta 2021-06-10
Gegužės 15-oji - TARPTAUTINĖ ŠEIMOS DIENA!Parašyta 2021-06-10
Erasmus + projektas ,,UNited through musIC‘‘Parašyta 2021-05-24
Informacija tėvamsParašyta 2021-05-24
Laisvos darbo vietosParašyta 2021-05-24
Su atbundančiu pavasariu artėja ir pati gražiausia pavasario švent...Parašyta 2021-04-03
Antroji vieta biologijos olimpiadojeParašyta 2021-04-01
Svarbi informacija mokiniams ir tėvamsParašyta 2021-03-20
Būsimųjų Kelmės „Kražantės“ progimnazijos mokinių tėvelių...Parašyta 2021-03-09
Žingsnių iššūkisParašyta 2021-03-09
Įsakymas dėl 1-8 klasių mokinių ugdymo nuotoliniu būduParašyta 2021-02-23
Kelmės „Kražantės“ progimnazijos direktorės L.Simėnienės 20...Parašyta 2021-01-21
Gražių artėjančių švenčiųParašyta 2020-12-22
„Skaitymo vakaras“Parašyta 2020-12-14
Jaukus ir šiltas Kalėdų laukimas „Kražantės“ progimnazijojeParašyta 2020-12-14
Informuojame, kad 5-8 klasių mokiniai gruodžio 9–22 dienomis moky...Parašyta 2020-12-11
Informacija dėl 5-8 klasių mokinių mokymosiParašyta 2020-12-06
„Knygų Kalėdos“Parašyta 2020-12-06
„Jaunųjų tyrėjų diena“Parašyta 2020-12-06
Informacija dėl 5-8 klasių mokinių mokymosiParašyta 2020-11-27
Respublikinis viešosios kalbos konkursasParašyta 2020-11-24
„VISOS PASAKOS BAIGIASI LAIMINGAI“Parašyta 2020-11-19
Informacija 5 ir 6 klasių tėveliamsParašyta 2020-11-17
InformacijaParašyta 2020-10-23
Projekto „Kražantės“ progimnazija buria bendruomenę“ sėkmėParašyta 2020-10-23
Pranešimas dėl nuotolinio mokymosiParašyta 2020-10-14
Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologijų mokslų priemonėmisParašyta 2020-09-23
DĖL MAITINIMO PASLAUGOS ORGANIZAVIMOParašyta 2020-09-21
SVARBI INFORMACIJAParašyta 2020-09-21
Virtualus Erasmus + projekto “UNited through musIC”

Virtualus Erasmus + projekto “UNited through musIC”  susitikimaI ir jo užbaigimas Vengrijos Emod mieste.

Birželio 3 -birželio 7 dienomis vyko nuotoliniai Erasmus + “UNited through musIC ” (2018-1-IT02-KA229-048172_4/1)susitikimai.Kartu su partneriais iš Italijos ir Vengrijos  mokiniai vykdė Erasmus+ projekto veiklas.Patikrinti dalyvių dėmesį ir įtvirtinti naujai informacijai, dalyviai žaidė Kahoot platformoje žaidimus. Stebėjo virtualų klasikinės muzikos koncertą atliekamą vengrijos muzikos mokyklos mokinių.Vėliau mokiniai plušo kurdami rankų darbo muzikinius instrumentus. Klausėsi įvairių žanrų muzikos kūrinių ,tradicinių kostiumų,šokių viktorinas ir spėliojo juos įvardindami.Vyko viktorinos „Atspėk  šalies himną ?“  ir „Europos šalių vėliavos“.Vengrai  parodė savo tradicinius šokius ir mokė kaip juos šokti. Norintys mokėsi šokti vieni namuose. Susitikimą vainikavo virtuali viso projekto nuveiktų darbų video ir nuotraukų šou, taip pat atsisveikinimai vieni kitiems ir palinkėjimai.

Viso projekto metu dalyviai turėjo puikią galimybę sėkmingai išbandyti naujus muzikos mokymo(si) metodus, organizavo vaizdo susirinkimus, kurių metu diskutavo, aptarė savo veiklas, dalinosi gerąja patirtimi. Vertindami muzikos mokymo mokytojai pastebėjo, kaip nauji metodai veikia jų emocijas, jausmus, fiziologiją bei socialinius įgūdžius. Ir nors projekto įgyvendinimas susidūrė su Covid-19 pandemijos sunkumais (sustabdytos kelionės, ugdymo proceso apribojimai), bendromis pastangomis ir geranoriškumu visos projekte numatytos veiklos buvo įvykdytos.

Projekto įgyvendinimas turi didžiulį poveikį visai progimnazijos bendruomemei: įvairūs, įtraukiantys, interaktyvūs  šiuolaikiniai muzikos mokymo(si) metodai leidžia užtikrinti mokymo būdų ir formų įvairovę, didina vaikų mokymosi motyvaciją, gerina lankomumą, padeda sėkmingai įtraukti specialiųjų poreikių mokinius į ugdymą ir leidžia kiekvienam vaikui pajusti mokymosi sėkmę. Projekte dalyvavę mokytojai bendraudami su kolegomis ir dalindamiesi patirtimi sustiprino savo dalykines, kalbines, kultūrines kompetencijas. Projekto “UNited trough musIC” (liet. “Suvienyti per muziką”) veiklų viešinimas regiono, šalies ir tarptautiniu mastu suteikė galimybę užmegzti ryšius su kitomis šalies ir Europos mokyklomis, dalyvauti kituose Erasmus+ projektuose ir semtis naujos patirties. 

 

 Projekto koordinatorė Lietuvoje Ilona Sejūnienė (Kelmės ‚,Kražantės‘‘ progimnazija)
Tarptautinė vaikų gynimo diena progimnazijoje

Kelmės „Kražantės“ progimnazijos kieme birželio pirmąją dieną, kaip ir kasdien, aidėjo nerūpestingas vaikų juokas, skambėjo džiugūs balsai. Bet  mokinių kieme būriavosi daugiau nei įprasta, nes mokiniai šventė Tarptautinę vaikų gynimo dieną.

          Akcijos „Gražios svajonės – laimingi vaikai“ metu mokiniai mokyklos kieme esantį žaliąjį kalnelį papuošė  jų pagamintais nuostabiais gėlių žiedais ir palinkėjimais vaikams.

        Visiems, visiems vaikams linkime, kad gražiausias gyvenimo tarpsnis – vaikystė, būtų teigiamų emocijų, kūrybingų dienų ir naujų atradimų metas. Tegul kasdien kiekvieno laukia mylinčiose šeimose ir nuostabių draugų apsuptyje. Kiekvienas vaikas turi teisę būti mylimas, globojamas ir apglėbtas artimųjų šiluma.

           Šiuos ir kitus linkėjimus galėjome perskaityti tarp kalnelio papuošimų ir laiškelių!


Vaizdai čia


Gegužės 15-oji - TARPTAUTINĖ ŠEIMOS DIENA!

Kelmės „Kražantės“ progimnazijos bendruomenė paskatinta direktoriaus pavaduotojos ugdymui J. Seselskienės ir progimnazijos socialinės pedagogės A. Trijonienės  paminėjo Tarptautinę šeimos dieną  pasiremdamos šūkiu Koks aš laimingas augdamas šeimoje". Kūrybiniais darbais, dainomis, turiningo ir aktyvaus  laisvalaikio akimirkomis pasidalinta progimnazijos Facebook" paskyroje.
        Džiugu, kad vaizdelius, rašinius, piešinius, nuotraukas siuntė ir mažiausieji, ir vyresnieji mokinukai. Vaikai savo darbuose atskleidė, kad yra dėkingi savo mylimiems tėveliams už rūpestį, meilę, namų jaukumą, pagalbą, pramogas ir ramią šiltą kasdienybę bei pilnas meilaus šurmulio šventines dienas.
        Pasidalindami geromis emocijomis, gražiais žodžiais apie mums artimiausius žmones  dar kartą pasijutome didelės progimnazijos šeimos dalimi.

                                                                                                                     Asta Stulpinienė

Erasmus + projektas ,,UNited through musIC‘‘

Kelmės ,,Kražantės‘‘ progimnazija dalyvauja tarptautiniame Erasmus + projekte ,,UNited through musIC‘‘. Gegužės 17-20 dienomis vyko nuotoliniai susitikimai su partneriais.Atsižvelgiant į pandeminę situaciją Europoje Erasmus+ projekto “UNIC” mokyklos partnerės iš Italijos ir Vengrijos  surengė nuotolinius susitikimus  .Susitikimai vyko keturias dienas prisijungiant prie šeimininkės Italijos mokyklos ‘‘ Meet Google ‘‘ platformos.Nuostabi pavasariška ir įspūdžių kupina savaitė. Ir visai nesvarbu, kad tik kompiuterio ekrane. Žinoma, šio to netekom, nes negalėjom perduoti gyvų emocijų vienas kitam, bet darbų nuveikėm. Šįkart mobilumai  organizuoti nuotoliniu būdu, bet pasisemta pakankamai patirties ir įspūdžų. Per trejus koordinuojamo tarptautinio Erasmus + projekto ,, UNIC " vykdymo metus susiformavo patikima, tvirta darbščių projekto dalyvių komanda, kuri nuoširdžiai darbuojasi dėl savo mokinių. Mobilumo metu pasidalinta  įgyvendinimo gerosiomis praktikomis, Lietuvoje, Italijoje ir Vengrijoje. Mobilumas sukvietė kone 100 projekto dalyvių bendram darbui ir diskusijoms. Susipažinta su geografinėmis, kultūrinėmis ir istorinėmis MUZIKOS įžymybėmis. Dalyvauta IT, anglų,kalbų pamokose. 

Diskusijos, draugiškas bendravimas, gerosios patirties pavyzdžiai, žaidimai, muzika paįvairino mobilumo veiklas. Puikus bendradarbiavimas, atsakingas svetingų VENGRŲ IR ITALŲ komandos darbas davė puikių rezultatų - virtualus vizitas sėkmingas,  suteikęs naujų žinių ir patirčių visiems 3 šalių dalyviams. UNIC mokymasis tuo ir įdomus, kad žinios, sujungtos su patirtimi ir kritiniu mąstymu, tampa naudingais įgūdžiais ateičiai.

Nors mokiniai ir mokytojai norėtų susitikti  su savo projekto partneriais ne per ekraną , bet ,kol tai yra neįmanoma, nuotolinis bendravimas ir bendradarbiavimas yra didžiulė patirtis ir prasmė. Projektas tęsiasi!

Informacija tėvams

INFORMACIJA TĖVAMS, GLOBĖJAMS/RŪPINTOJAMS

NUO 2021 M. GEGUŽĖS 24 D. KELMĖS „KRAŽANTĖS“ PROGIMNAZIJOJE KONTAKTINIU BŪDU MOKOSI

          1–4, 5A, 8 AB  KLASIŲ MOKINIAI, KURIŲ TĖVAI, GLOBĖJAI/RŪPINTOJAI SUTIKO, KAD VAIKAI BŪTŲ TESTUOJAMI, KITI MOKINIAI MOKOSI NUOTOLINIU BŪDU.

 

                                                          PROGIMNAZIJOS ADMINISTRACIJA


Laisvos darbo vietos

Nuo 2021 m. birželio  1 d. iki 2021 m. gruodžio 31 d. Kelmės „Kražantės“ progimnazijoje reikalingas mokytojo padėjėjas.
Asmuo priimamas dirbti atrankos būdu (pokalbis). Reikalavimai:
1. pretendentas turi būti įgijęs ne žemesnį kaip vidurinį išsilavinimą/aukštąjį išsilavinimą. Pirmenybė teikiama turintiems aukštąjį išsilavinimą ir pedagogo kvalifikaciją.
2. pretendentas turi gebėti bendrauti su mokiniais, turėti žinių apie jų sutrikimų specifiką.
3. pretendentas turi gebėti dirbti su mokiniais padedant jiems: įsisavinti mokomąją medžiagą, atlikti mokytojo skirtas užduotis, apsitarnauti, susitvarkyti, orientuotis aplinkoje, judėti, maitintis, naudotis ugdymui skirta kompensacine technika ir mokymo bei kompensacinėmis priemonėmis.
Dokumentų pateikimas:
1. prašymas leisti dalyvauti atrankoje;
2. asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija;
3. išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopija;
4. gyvenimo aprašymas;
5. atrankai pretendentas taip pat gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas;
6. pažyma apie darbo stažą;
7. pretendentai dokumentus skelbime nurodytu adresu pristato asmeniškai, siunčia registruotu laišku arba elektroniniu paštu;
8. pretendentų pateikti dokumentai registruojami.
Darbo krūvis ir atlygis:
1. 0,5 etato ;
2. Tarnybinio atlyginimo koeficientas nustatomas atsižvelgiant į turimą darbo stažą. Atlyginimo dydis 1 etato iki mokesčių 704 Eur.
Atranka vyks tokia tvarka:
1. dokumentai pateikiami iki 2021 m. gegužės 27 d., 12.00 val.;
2. dokumentų peržiūrėjimas ir pirminis vertinimas vyks 2021 m. gegužės 28 d., 9.00 val.;
3. pretendentai, atitinkantys reikalavimus, informuojami telefonu;
4. jeigu pretendentų, atitinkančių reikalavimus, daugiau negu vienas, jie kviečiami į pokalbį;
5. pokalbis įvyks 2021 m. gegužės 31 d. 10.00 val., direktoriaus kabinete. Direktorius gali pasikviesti kitus mokyklos atstovus stebėtojo teisėmis;
6. mokyklos direktorius, pasikalbėjęs su visais pretendentais, išklausęs stebėtojų nuomonę, priima sprendimą ir apie jį informuoja pretendentus.
Kviečiame dalyvauti atrankoje.
Dokumentus pateikti adresu:
Vytauto Didžiojo g. 110, Kelmė arba el. paštu: direktorius
@krazantesprogimnazija.lt. Dėl papildomos informacijos teirautis tel. (8 427) 61 193; (8 427) 61 194.


Su atbundančiu pavasariu artėja ir pati gražiausia pavasario šventė - Šv. Velykos

Antroji vieta biologijos olimpiadoje

     „Kražantės“  progimnazijos bendruomenė sveikina Brigitą Butkutę, 6b klasės mokinę,  ir jos mokytoją Iloną Sutkienę   laimėjus II vietą Lietuvos miestų ir rajonų mokyklų 5–8-ųjų klasių mokinių biologijos olimpiados II-ajame ( rajoniniame) etape. Olimpiadą organizuoja Lietuvos biologijos mokytojų asociacija.

     Linkime mokytojai ir mokinei  sėkmės visuose konkursuose ir olimpiadose bei kasdieniniuose darbuose.


Svarbi informacija mokiniams ir tėvams

Būsimųjų Kelmės „Kražantės“ progimnazijos mokinių tėvelių dėmesiui
Žingsnių iššūkis

Žingsnių iššūkis

 

Visą vasario mėnesį Kelmės „Kražantės“ progimnazijos žygeivių būrelio nariai, mokytojai, kiti mokiniai kartu su šeimos nariais jungėsi prie nemokamo žingsnių iššūkio „Eitinis“.

Jo organizatorės mokykloje – socialinė pedagogė Asta Trijonienė ir mokytoja Alma Paulauskienė, o projekto iniciatoriai yra Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija, mobilioji programėlė #walk15 ir programavimo partneriai UAB „Kirotech“. Pagrindinė idėja – būkime sveiki ir žingsniuokime kartu. Nuotolinio mokymosi ir darbo metu daug laiko praleidžiame nejudriai, todėl mieste ir jo apylinkėse buvo pilna intensyviau vaikščiojančių kražantiškių.

Sakoma, kad kelionė gali būti vertingesnė už patį jos tikslą, kad galime keliauti ne tam, kad kur nors nukaktume. Kartais ėjome dėl paties ėjimo, kuris gerina nuotaiką, išvalo neigiamas mintis ir padeda sustiprėti, o kartais gimtąjį miestą, jo apylinkes pamatydavome kitaip. Šiuo eitiniu iššūkiu norėta priminti, kad ir mūsų dvasia turi nesustoti, nuolat tobulėti, puoselėti viltį.

 „Eitinis“ – keistas, negirdėtas žodis? Apsilankykite lkz.lt (Lietuvių kalbos žodyne).  Sugalvojome žingsnių iššūkį be jokio plano (jis tik tarp kitko – kartą ar daugiau apeiti Lietuvos pasieniu 1714 km). Džiugino dalyvių entuziazmas. Programėlėje #walk15 skaičiavome žingsnius, vertėme juos į kilometrus ir, matydami vieni kitų rezultatus, varžėmės tarpusavyje. Kažkam suplyšo batai, kažkas pasiekė asmeninį žingsnių rekordą ar suprato, kaip smagu praleisti 2–4 valandas užmiesčio keliukuose, miške, o ne miesto gatvėse. Nuotraukose fiksavome savo žygių akimirkas, o tai buvo įvairus paros metas – ankstyvas rytas, vidurdienis, vėlyvas vakaras. Galime pasakyti, kad vasario mėnuo buvo puikus – nepakartojamai graži žiema, ateinantis pavasaris ir patirti įspūdžiai! Į šį aktyvų žingsniavimą įsitraukė vis daugiau Kelmės „Kražantės“ progimnazijos mokinių ir mokytojų, nemažai jų dalyvavo ir be registracijos programėlėje. Smagu, kad mokyklos direktorė Laima Simėnienė šią idėją palaikė ne tik morališkai, bet ir nužingsniavo nemažai kilometrų. Ne kartą prasilenkdami kelyje vieni kitus sutikome ir vietoje pasisveikinimo „Labas“ tarėme „Eitinis“. Paskutinę savaitę pasiryžimas ir kilometrų kiekis sparčiai augo, pirmasis trejetukas keitėsi vietomis vos ne kas valandą. Dalyvių nueiti kilometrai svyravo nuo 10 iki 36. Per keturias savaites mes visi nužingsniavome virš 6 295 837 žingsnių.

Pirmąją vietą per mėnesį nuėjusi 594345 žingsnių užėmė 7b klasės mokinė Augustė Gečaitė. Pasak nugalėtojos, sužinojus kilo didelis noras sudalyvauti žingsnių iššūkyje. Pirmomis dienomis skaudėjo kojas, nes nebuvo pratusi tiek daug judėti, bet sau tarė, kad nepasiduos. Kiekvieną dieną vaikščiodavo po 4–7 valandas. Dažnai nebuvo tiek laiko,  nes reikėjo ruošti pamokas, dalyvauti būreliuose. Augustė pataria vaikščioti tris kartus per dieną –ryte, vakare ir per pietus. Šaunioji septintokė sako, kad kiekviena ėjimo diena buvo vis kitokia – sutiko stirną, šuniukus, savo bendražygius. Prieš finišo dieną pradėjo vaikščioti nuo 7 val. iki vėlaus vakaro. Augustės nuomone, toks iššūkis rekomenduotinas kiekvienam mokiniui pagal jo jėgas, tikrai verta pabandyti. Antrosios vietos nugalėtoja mokytoja Alma Paulauskienė sako, kad vaikščiojimas jai ne naujiena. Ji yra dalyvavusi įvairios trukmės ir įvairių organizacijų žygiuose, bet šįkart pritrūko laiko. Kasdienis įprotis bent porą valandų judėti teikia didžiulę naudą sveikatai. Pasirinkusi tolimesnį maršrutą mėgsta klausytis muzikos ir tinklalaidžių. Trečiosios vietos laimėtojas mokytojas Gintaras Strelkauskis savo pavyzdžiu užkrėtė ne vieną mokinį gyventi aktyviai.

Norisi pasidžiaugti ir žingsnių iššūkyje dalyvavusiomis šeimomis. Puikių rezultatų pasiekė 6b klasės mokinė Brigita Butkutė, Sandra ir Vaidotas Vaitkai (4, 5, 8 vietos). Brigita ir jos šeima sako, kad tai tapo tiesiog kasdieniniu įpročiu. Labiausiai patiko pasivaikčiojimai po pamokų ir vakare, nes taip buvo galima pailsėti po dienos darbų ir kitų dalykų. Daug kilometrų nuėjo Reda Mačiūnė ir Nojus Jurgėlas (7, 9 vietos), Asta Trijonienė ir Smiltė Trijonytė (6, 13 vietos; kartu vaikščiojo ir tėvelis Ramūnas).

Aktyvūs buvo ir kiti kražantiškiai: mokytoja Nijolė Šaltmerienė, sveikatos priežiūros specialistė Lina Andrijauskienė ir mokiniai Austėja Gailiūtė, Vilius Čerkauskas, Pusnė Stončiūtė, Karina Karvelytė, Meida Levickaitė, Eglė Rimkutė, Urtė Marija Laurinavičiūtė, Tautginė Paulauskaitė, Orinta Kančelkytė, Kristupas Andrulis, Roberta Radavičiūtė, Kamilė Fetingaitė, Žemyna Buitvydaitė, Emilis Šaulys, Vesta Dumskytė, Austėja Purvineckaitė, Orinta Gaurilovaitė, Adelija Užkurytė.

Džiugu, kad savo pavyzdžiu užkrėtėme ir kitas progimnazijos klases, kurios kūrė savo iššūkius ir skaičiavo nueitus žingsnius. Toks judrumas nieko nekainuoja, bet nauda didžiulė. Dėkojame visiems dalyviams, tikimės, kad jūsų aktyvumas paskatins ir kitas bendruomenes susikurti tokius iššūkius.


Alma Paulauskienė, Asta Trijonienė


Puslapis 1 iš 75 1 2 3 4 > >>
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Pamokų laikas
1 pamoka 08.00 - 08.45
2 pamoka 08.55 - 09.40
3 pamoka 10.00 - 10.45
4 pamoka 11.00 - 11.45
5 pamoka 12.05 - 12.50
6 pamoka 13.05 - 13.50
7 pamoka 13.55 - 14.40
Copyright © 2009-2014 Kelmės Kražantės progimnazija
2971460 Kelmės Kražantės progimnazija Unikalių apsilankymų

Powered by powered by php-fusion © 2003-2007
Design by Design by Matonor