2017-12-12 14:12
Meniu
Facebook
Facebook
Elektroninis dienynas
Elektroninis dienynas
BMT
BMT
Comenius
Comenius
Olweus
Comenius
dofE
Comenius
Kuriame Lietuvos ateitį
BMT
Tinklas
Tinklas
Mukis
BMT
Bendroji informacija apie mokyklą

Mokyklos pavadinimas: Kelmės „Kražantės“ progimnazija

Mokyklos tipas: progimnazija

Juridinio asmens kodas: 190091812

Steigėjas, savininkas (dalininkai): Kelmės rajono savivaldybės taryba

Mokomoji kalba: lietuvių

Mokymo forma: dieninė

Mokyklos adresas: Vytauto Didžiojo 110, Kelmė (Vaizdas žemėlapyje)

Pašto kodas: LT - 86140

El. pašto adresas: krazantesprogimnazija@gmail.com

Telefonas: 8 (427) 61193

Mokyklos direktorius: Laima Simėnienė

Naujienos
Staigmena pirmokams

Ši diena vaikams buvo labai džiugi, nes netikėtai prasivėrė durys ir į klasę įsėlino  policijos bičiulis Amsius, kartu su bendruomenės pareigūnu Artūru Valčiuku. Juos pakvietė pirmokės Godos Norutytės mama. Pareigūnas vaikams priminė apie saugų elgesį gatvėje tamsiu paros metu, paaiškino kam reikalingi atšvaitai, papasakojo kokia svarbi ir atsakinga policininko profesija. Vaikams teisingai atsakius į pareigūno klausimus Amsius įteikė pirmokams atšvaitus. Policijos bičiulis Amsius visiems linkėjo visada būti drausmingiems gatvėje ir būti matomais kelyje.

                                                                              1a klasės mokytoja Genovaitė Somaitė

Vaizdai čia


Mokinių parlamento išvyka

Gruodžio 1 d. mokinių parlamento atstovai vyko į Pagramančio pagrindinę mokyklą, kur kartu su 6 kitomis mokyklomis dalyvavo prevenciniame renginyje-vakaronėje „Jaunimo kūrybiškumo skatinimas ir bendravimo formos“. Parlamento merginos paruošė šokį prisistatymui, mokytojai aptarė bendradarbiavimo formas, dalijosi gerąja patirtimi. Mokiniai susipažino su kitų mokyklų bendraamžiais, žaidė žaidimus, vyko diskoteka. Mūsų atstovams už dalyvavimą įteiktas padėkos raštas ir Lietuvos istorinė vėliava.

J. Seselskienė

                         Vaizdai čia


„Knygų Kalėdos“

Su sniegu ateina ir socialiai atsakinga akcija „KNYGŲ KALĖDOS“! Lapkričio 15–sausio 6 d. jau septintą kartą kviečiama dovanoti knygas bibliotekoms. Šių metų šūkis – dovanokime knygų savo bibliotekoms! Savo biblioteką turime ir mes. Biblioteka – tai bendruomenė. Ji padeda mums augti, mokytis, tobulėti, atrasti knygą, kurią skaityti yra tiesiog smagu. Biblioteka – saugi erdvė visiems, tad kviečiame į ją – ateikite po pamokų, ateikite per pertraukas, ateikite per pamokas. Kreipiamės į mūsų bendruomenės narius – BŪTUME DĖKINGI, JEI PADOVANOTUMĖTE KNYGŲ „KRAŽANTĖS“ PROGIMNAZIJOS BIBLIOTEKAI!
„Kaip padėti kitokiam?“

Lapkričio 23 dieną Kelmės „Kražantės“ progimnazijoje vyko apskritojo stalo diskusija „Kaip padėti kitokiam?“. Joje dalyvavo Kelmės rajono pedagoginės psichologinės tarnybos (PPT) direktorė Laura Šumskienė ir vyresnioji socialinė pedagogė Jolanta Meškauskienė, „Kražantės“ progimnazijos Vaiko gerovės komisijos nariai, mokytojai. Diskusiją pradėjo Vaiko gerovės komisijos pirmininkė, progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Regina Dovidaitienė. Akcentuota, kad kitoks mokinys – tai specialiųjų ugdymosi poreikių turintis vaikas, tai mokinys, stokojantis mokymosi motyvacijos ar turinti negalią. Ugdymo įstaigoje svarbus kiekvienas moksleivis. Kartais mokytojams trūksta specialiųjų žinių, kaip padėti tokiems ugdytiniams. Be to, tokių mokinių vis daugėja. Metodinę paramą rajono mokykloms, mokiniams bei jų tėvams (globėjams) teikia PPT specialistai. Diskusijoje išsakytos konkrečios tokių mokinių ugdymo problemos bei lūkesčiai, specialistės komisijos nariams ir mokytojams, ugdantiems tokius vaikus, pateikė konkrečių patarimų, siūlymų dėl socialinio-pedagoginio klimato gerinimo mokykloje. Galime pasidžiaugti abiejų diskusijoje dalyvavusių institucijų bendradarbiavimu sprendžiant vaikų socialines-pedagogines problemas, ieškant efektyvių pagalbos būdų.

A. Paulauskienė


Vaizdai čia


„Poezijos rudenėlis“

Lapkričio 23 d. Kelmės J. Graičiūno gimnazijoje vyko tradicinis rajono  5–12 klasių mokinių „Poezijos rudenėlis“, organizuotas šio mokyklos lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų.  Šventė pradėta poeto J. Graičiūno žodžiais, buvo rodomas mokytojų V. Karabienės, S. Klimo ir  mokinių kurtas miuziklas. Vėliau jaunieji poetai skaitė savo eiles, o juos vertino rašytoja, laikraščio „Bičiulis“ vyr. redaktorė O. Jautakė, Kelmės rajono literatų klubo „Vieversys“ prezidentas, poetas V. Gulbinas ir Kelmės r. savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė D. Stonienė. Kol komisija tarėsi, jaunieji kūrėjai rašė linkėjimus Lietuvai 100-mečio proga, mokytojos diskutavo įvairiais ugdymo klausimais. Šventėje dalyvavo 20 mokinių, iš jų 6 tapo laureatais. Džiaugiamės, jog mūsų 7 b kl. mokinė Rugilė Baltrušaitytė buvo pastebėta ir tapo laureate. Mergaitei patarimus teikė, renginiui ruošė jos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja A. Paulauskienė.


Vaizdai čia


„Balsas - tai tu“
               Kviečiame  jaunus (iki 29 m.) žmones registruotis ir dalyvauti naujame muzikiniame konkurse „Balsas – tai tu“, kuris prasidės jau gruodžio 11 d.
„Nelaikyk savyje to, kas stipru ir galinga! Mes žinome, kad kiekviename kampelyje slypi žmogus meniška siela bei stiprus vokalas. Jei esi vienas iš jų, nieko nelauk ir registruokis visiškai naujame projekte „Balsas – tai tu!“. Ne paslaptis – kiekvieno atlikėjo kelias prasideda nuo mažų žingsnelių. Čia jų žengsi ne vieną, nes tai vienintelė galimybė rajone.Taigi, ar susprogdinsime muzikos bombą? Šį konkursą sudarys trys intriguojantys etapai. Pirmasis etapas – tai perklausos, kurių metu trys komisijos nariai išrinks. kas patenka į kitą etapą ir galės išbandyti savo jėgas toliau. Antrasis etapas – kovos, jų metu tik pusė dalyvių pateks į finalą, kurio metu sužinosime kas laimės konkursą. Nesivaržyk ir dalyvauk!„


Austėja Bagdonavičiūtė

7–8 kl. tėvų susirinkimas
           Informuojame, jog lapkričio 27 d. (pirmadienį) 16–19.30 val. progimnazijos II aukšte vyks aktyvūs 7–8 kl. tėvų, mokinių ir mokytojų susirinkimai. Galėsite susitikti ir aptarti ugdymo(si) klausimus su klasių auklėtojomis ir visų dalykų mokytojais. Kviečiame aktyviai dalyvauti.

Tėvų susirinkimas
DĖMESIO!
2017-11-16 (šį ketvirtadienį) 16–19.30 val. progimnazijoje II aukšte vyks aktyvus 5–6 klasių susirinkimas „Mokinys – tėvai – mokytojas“. KVIEČIAME DALYVAUTI.
Skaitymo naktis mokykloje

Tamsų spalio 27 dienos vakarą į „Kražantės“ progimnaziją. rinkosi pradinukai. Rankose jie nešėsi ne vadovėlius ir sąsiuvinius, o miegmaišius, čiužinius, prožektorius, užkandžius ir savo mėgstamiausias  knygeles. Šios nakties mažieji mokinukai laukė ištisus metus, juk tai antroji skaitymo naktis mokykloje.  Vaikus viliojo intriguojantis pavadinimas „Sveiki atvykę į monstrų viešbutį “. 

Susirinkusius pradinukus kraupiomis istorijomis apie vaiduoklius gąsdino viena iš renginio organizatorių mokytoja metodininkė Hilda Laima Markulė. Savo prisiminimais dalijosi mokyklos direktorė Laima Simėnienė.

Vaikai burtų keliu pasiskirstė į 5 komandas ir varžėsi vieni su kitais atlikdami įvairias užduotis. Keliaudami vaiduoklių keliu, perskaitę užuominas, surado butelyje paslėptą seną vaiduoklių rankraštį. Dalyviai skaitė vaiduoklių rašytas „šiurpes“. Mokytoja Lina Šimkevičienė mokė vaikus iš popieriaus pagaminti šikšnosparnius. Mokytoja Hilda Laima Markulė kartu su dalyviais kūrė šešėlių teatrą. Mokytoja Milda Bagdonavičienė mokė spalvų liejimo magijos. Mokytoja Jovyta Akstinienė  kartu su vaikais sudėliojo vaiduoklišką istoriją.

Atlikus visas užduotis, įveikus kliūtis ir atspėjus slaptažodį dalyviai buvo įleisti į „Monstrų kavinę“. Čia drąsuolius pasitiko mokytoja Regina Vileikienė ir mama pagalbininkė Giedrė Navikienė. Ant stalų mokinių laukė keisčiausi užkandžiai: vampyrų akys, vaiduoklių dantys, raganų piršteliai ir dar nežinia kokie ,,vaiduokliški skanumynai“.

Tamsoje drąsuoliai keliavo į antro aukšto fojė. Žvakių šviesoje, pasišviesdami prožektoriais, knygų bičiuliai skaitė vaiduokliškas pasakas ir kūrė šiurpias istorijas.

Pailsėjus buvo smagu dalyvauti estafetėse, kuriose griežtai teisėjavo pavaduotoja Regina Dovidaitienė.

Vėlų vakarą buvo smagu dūkti „raganaičių diskotekoje“, o pavargus pažiūrėti filmą „Monstrų biuras“. Ne visi dalyviai sulaukė filmo pabaigos, juos į sapnų karalystę palydėjo mažieji vaiduokliukai.

Rytą neišsigandę pavojų drąsuoliai buvo apdovanoti padėkos raštais ir  saldžiais vaiduokliškais prizais, kuriuos pagamino mama  Diana Sungailė.

Smagu buvo vaikams! Džiaugėmės ir mes, mokytojos, draugiškais, išradingais, judriais, norinčiais viską sužinoti, sumaniais, nebijančiais pavojų pradinukais.

Šiais metais renginyje dalyvavo 35 daugiausiai knygų perskaitę 2 - 4 klasių mokiniai. Dalyviai pažadėjo per metus perskaityti ne mažiau kaip 50 knygų, kad kitais metais vėl galėtų dalyvauti „Skaitymo naktyje“. Linkime patirti skaitymo malonumą!

Ačiū pradinių klasių mokytojoms, kurios nepagailėjo laiko ir padėjo organizuoti šį puikų renginį vaikams, kurie mėgsta skaityti. Ačiū tėveliams už išradingumą ruošiant vaiduokliškas vaišes ir už drąsą atiduodant vaikus naktį praleisti į monstrų viešbutyje.

 

 

                                                                    Pradinių klasių mokytoja Genovaitė Somaitė

 

Vaizdai čia
Reikalingas etikos mokytojas

Kelmės „Kražantės“ progimnazijoje  nuolatiniam darbui (krūvis 8 pamokos) reikalingas etikos mokytojas.

Dėl papildomos informacijos teirautis tel. (8 427) 6 1  193.


Rudeninė vokiečių kalbos stovykla

Kaip ir per kiekvienas rudens atostogas, taip ir šiemet, spalio 30-31 dienomis  būrelis šeštos klasės mokinių (Miglė Mažuknaitė, Guoda Radžiūtė, Paulina Palubinskytė, Viltė Stonytė, Aušra Beinorytė ir Augustas Elskis– mokytoja N. Vengelienė) mokėsi vokiečių kalbos ir kartu ilsėjosi rajoninėje stovykloje Pakarčemio kaime.

 Mokiniai mokėsi kalbos žaisdami  stalo ir judriuosius žaidimus, bendraudami su studente iš Vokietijos Elena Kloppmann, kuri ne tik  papasakojo apie Vokietiją ir savo gimtąjį miestą, bet ir atsakė į gausybę klausimų bei mokė vokiškų žaidimų. Stovyklautojai gamino žibintus, mokėsi dainelių, dalyvavo viktorinoje apie Vokietiją, o vakare linksmai  šoko skambant vokiškai muzikai.

Visiems dalyviams labiausiai patiko įdomūs užsiėmimai, pasivaikščiojimas tamsoje su žibintais ir šiltas  bendravimas.

                                                                                                                   Aušra Beinorytė, 6a klasės mokinė


Vaizdai čia

Puslapis 1 i 47 1 2 3 4 > >>
Prisijungti
Nario vardas

SlaptaodisDar ne narys?
Registruokis

Pamirai slaptaod?
Paprayk naujo
Pamokų laikas
1 pamoka 08.00 - 08.45
2 pamoka 08.55 - 09.40
3 pamoka 10.00 - 10.45
4 pamoka 11.00 - 11.45
5 pamoka 12.05 - 12.50
6 pamoka 13.05 - 13.50
7 pamoka 13.55 - 14.40
Copyright © 2009-2014 Kelmės Kražantės progimnazija
2064837 Kelmės Kražantės progimnazija Unikali apsilankym

Powered by powered by php-fusion © 2003-2007
Design by Design by Matonor