2019-11-21 08:28
Meniu
Facebook
Facebook
ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS IR APSAUGA
ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS IR APSAUGA
Elektroninis dienynas
Elektroninis dienynas
BMT
BMT
Comenius
Comenius
Olweus
Comenius
dofE
Comenius
Kuriame Lietuvos ateitį
BMT
Tinklas
Tinklas
eTwinningo
eTwinning
Mukis
BMT
Bendroji informacija apie mokyklą

Mokyklos pavadinimas: Kelmės „Kražantės“ progimnazija

Mokyklos tipas: progimnazija

Juridinio asmens kodas: 190091812

Steigėjas, savininkas (dalininkai): Kelmės rajono savivaldybės taryba

Mokomoji kalba: lietuvių

Mokymo forma: dieninė

Mokyklos adresas: Vytauto Didžiojo 110, Kelmė (Vaizdas žemėlapyje)

Pašto kodas: LT - 86140

El. pašto adresas: krazantesprogimnazija@gmail.com

Telefonas: 8 (427) 61193

Mokyklos direktorius: Laima Simėnienė

Naujienos
Didysis knygų pristatymų konkursasParašyta 2019-11-20
ProjektasParašyta 2019-11-06
SOCIALINĖ AKCIJA „PADĖKIME GYVŪNAMS“Parašyta 2019-11-05
Švietimo vadovų apdovanojimai 2019Parašyta 2019-11-04
„Nenuvertinkime to, kuo turime teisę didžiuotis“(mintis iš ,,Er...Parašyta 2019-11-04
Metų mokytojaiParašyta 2019-11-04
Pradinukų skaitymo naktisParašyta 2019-11-04
Šventinių moliūgų paroda Parašyta 2019-10-29
Žemaičių tarme apie ŽemaitijąParašyta 2019-10-28
Boso dienos staigmenosParašyta 2019-10-28
VaržybosParašyta 2019-10-28
,,Kino busas“Parašyta 2019-10-28
Pirmasis mokytojų susitikimas Soriano nel Cimino mieste, ItalijojeParašyta 2019-10-28
,,Šiurpių pasakėlių”Parašyta 2019-10-28
TurnyrasParašyta 2019-10-28
Spalio 10-oji – Pasaulinė košės dienaParašyta 2019-10-28
Mokytojų diena 2019Parašyta 2019-10-08
KARTAIS BĖGIMAS TURI PRASMĘ...Parašyta 2019-10-01
Tyrėjų naktis 2019Parašyta 2019-09-30
Europos kalbų dienos minėjimasParašyta 2019-09-30
PASAULINĖ APLINKOS TVARKYMO DIENAParašyta 2019-09-23
Mokytojų stažuotė Vokietijoje pagal tarptautinį projektą Erasmus+...Parašyta 2019-09-23
Mokslo ir žinių šventė ,,Kražantės” progimnazijojeParašyta 2019-09-16
Padėkos diena 2019Parašyta 2019-08-21
Kelionė po sauleParašyta 2019-06-06
Prasminga išvyka į VilniųParašyta 2019-06-06
Skubi informacijaParašyta 2019-06-05
„Kražantės“ progimnazija UNIC projekteParašyta 2019-06-04
Gerb. mokytojau,Parašyta 2019-06-03
TARPTAUTINIS PREVENCINIS RENGINYS, VARŽYTUVĖS „VISOS PASAKOS BAIGI...Parašyta 2019-05-30
Didysis knygų pristatymų konkursas

Tradiciniu tapusiame  Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos rengiame „Didžiajame knygų pristatymo konkurse“ šiemet pasirodė ..Kražantės” progimnazijos 7a klasės mokinės su mokytoja Asta Stulpiniene. Konkurse dalyvavo kolektyvai iš Akmenės, Joniškio, Kelmės, Mažeikių, Pakruojo, Plungės, Telšių, Šiaulių rajonų, Panevėžio apskrities, Šiaulių ir Visagino miesto, laimėję  atrankinius konkurso turus.

Konkursu siekiama populiarinti kokybišką bei vertingą lietuvių ir užsienio šalių įvairių žanrų literatūrą vaikams, skatinti moksleivių kūrybiškumą, ugdyti gebėjimą kritiškai vertinti, atsirinkti knygas; didinti susidomėjimą knygomis ir skaitymu.      

 ..Kražantės” progimnazijos 7a klasės mokinės su mokytoja Asta Stulpiniene konkursui parengė A. Cicėnaitės knygos ,,Niujorko respublika“ pristatymą, kuriame nuotaikingai papasakojo trylikametės Beatričės pirmosios meilės istoriją. Po pasirodymo mergaitės išgirdo padėkos ir  pagiriamuosius žodžius.  

Septintokės džiaugėsi pamačiusios įdomių knygų pristatymų ir įgijusios naujų patirčių.

                                                                                                                 Amira Lindaitė

Vaizdai čia


Projektas

Mielieji! Turbūt daugelis pamenate, kaip pavasarį mokyklos kieme organizavome talkas, visi draugiškai kasėme žemes, pylėme čiuožinėjimo kalnelį ir žvyravome stilizuotą Kražantės upę žolyne. Šiandien galime drąsiai pranešti – projektas „Kražantės“ progimnazija buria bendruomenę“ tęsiamas! Pirmiausia norime padėkoti visiems mokiniams, jų tėveliams, mokytojams ir mokyklos techniniam personalui už nuotaikingas talkas bei bendruomeniškumą. Nebūtumę apsiėję ir be rėmėjų. Tai UAB „Račkausko Agrotech“, A. Baltrušaitis, V. Armoškienė, L. Simėnienė, J. Ir A. Seselskai, V. Sejūnas, K. Ilgauskienė, A. Ispyrian, J. Pelenis, Ž. Gaveikienė, A. Čiudovienė, S. Mockus, A. Palubinskienė, S. Jokubauskas, D. Mušauskas.

                      Numatyti takeliai, simbolizuojantys upę, jau ištiesti, o dailininkas Andrius Seselskas pagamino pavyzdinį suoliuką-raidę A. Iš tokių nemažų raidžių formuosime užrašą „KRAŽANTĖ“. Tai PAGALBOS prašymas – gal kas iš mūsų mokinių tėvelių turi suvirinimo aparatą ir galėtų pagaminti tokias raides (pavyzdį matote nuotraukose)? Galbūt kas gali padėti įsigyti medienos, metalo? Būtume labai labai dėkingi. Jūsų darbą daug metų  kelmiškiai matytų progimnazijos kieme, o Jūsų vaikai su pasididžiavimu sakytų – tai mano tėčio, senelio ar kitų namiškių darbas! Dėl išsamesnės informacijos kreiptis į direktorės pavaduotoją Jurgitą Seselskienę (tel. nr. 8 677 29804). Ačiū už Jūsų gerumą.


Vaizdai čia


SOCIALINĖ AKCIJA „PADĖKIME GYVŪNAMS“

Kiekvieną dieną į gatvę išmetamas gyvūnas, kur jo laukia žiaurus likimas, dažniausia besibaigiantis mirtimi. Gyvūnas negali pats pasirinkti savo likimo, benamis gyvūnas – tik žmogaus kaltė ir atsakomybė.

Spalio 4 dieną mūsų mokykloje pradėta vykdyti socialinė akcija „Padėkime gyvūnams“ skirta Gyvūnų globos dienai paminėti.

Visą mėnesį buvo renkamas šunų ir kačių maistelis, priežiūros priemonės, žaislai ir kiti reikmenys. Visa surinkta parama nuvežta mūsų mažiesiems draugams – beglobiams gyvūnas gyvenantiems Šiaulių gyvūnų globos namuose.

Socialinės akcijos organizatoriai: Gamtos mokslų gabių vaikų mokyklėlės mokiniai, biologijos mokytoja Ilona Sutkienė, socialinė pedagogė Asta Trijonienė. Už renginio akimirkas dėkojame mokinei Vestai Dumskytei ir Tautginei Paulauskaitei.

 

Be galo skaudu matyti juos tokius vienišus.

Gal Jums reikia ištikimo draugo? Jį galite rasti čia - Šiaulių gyvūnų globos namuose!


Vaizdai čia

 


Švietimo vadovų apdovanojimai 2019

Tai žmogus, matantis ir gebantis išklausyti kiekvieną mokyklos bendruomenės narį. Tai žmogus, prireikus sugebantis atsiprašyti. Tai nuostabi, kantri ir mylinti vadovė, kuri nuolat ieško naujovių ugdymo procese. Visi šie ir dar daug gražių žodžių tinka mūsų direktorei Laimai Simenienei, kuri buvo progimnazijų nominantė šiųmečiuose Švietimo vadovų apdovanojimuose.

          ,,Kražantės” progimnazijos direktorė Laima Simėnienė surinko 579 balsus. Labai nedaug trūko, kad patektų į antrąjį nominantų etapą, nes patekusieji į kitą etapą surinko 608 ir daugiau balsų.

                       Džiugu, kad tiek daug žmonių balsavo už mūsų vadovę. Dėkojame Jums už Jūsų nuomonę ir balsą.

                                                                                                          Asta Stulpinienė     

              

Už brūkšnio – pirma

Pirmą kartą gyvenime patekau į tokią situaciją: mano kandidatūra pateikta švietimo vadovo nominacijai. Patyriau įvairių jausmų: nuostabos, pasimetimo, graudulio, džiaugsmo ir net azarto. Širdyje atsirado daug padėkos žodžių, kuriuos jauti, bet visi jie atrodo per menki perteikti tai, ką noriu pasakyti. Ačiū VISIEMS 579 žmonėms, pagalvojusiems apie mane. AČIŪ slaptam žmogui, pateikusiam mano kandidatūrą ir gražius žodžius apie mane.  AČIŪ kolegoms, raginusiems balsuoti ir balsavusiems. AČIŪ mokiniams ir jų tėveliams. AČIŪ buvusiems mokiniams (Jūsų komentarai jaudino iki ašarų). AČIŪ draugams, pažįstamiems. Likau  už brūkšnio pirma (patekimui į antrą turą pritrūko 29 balsų).  DŽIAUGIAUSI. ESU TOKIA, KOKIA ESU...

Laima Simėnienė


 


Metų mokytojai

Kasmet Kelmės rajone Mokytojų dienos proga  renkamas Metų Mokytojas.

Iš ,,Kražantės” progimnazijos   kolektyvo jau ketvirtą kartą per 21 metus išrinktas geriausias Kelmės rajono mokytojas. ,,Metų Mokytojo 2019" apdovanojimą pelnė ,,Kražantės” progimnazijos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Alma Paulauskienė.

Kelmės r. savivaldybės meras Vaclovas Andrulis ir administracijos direktorius Stasys Jokubauskas pasveikino ir ankstesnių metų nominantus Eleną Kripienę, Reginą Dovidaitienę, Evaldą Antanaitį.


Vaizdai čia


Pradinukų skaitymo naktis

Kelmės ,,Kražantės'' pradinukai naktį praleido mokykloje. Skaitymo naktyje vaizduotės sparnus padėjo iškleisti vaikų rašytoja Neringa Tik.

Nuostabus susitikimas sužavėjo vaikus ir mokytojas, mokyklos direktorę pavertė gerąja ragana, kiekvienas vaikas tapo pasakiško miško veikėju. Vaikai, kurie tapo ,, Skaitymo nakties'' dalyviais, keliavo pasakų labiritais, pabuvojo vaiduoklio pilyje, rinko knygų kelyje ženklus, kūrė šešėlių teatrą, skaitė vingiuotą pasaką, rinko pabirusius žodžius, valgė skaniausius blynus laikinai įsikūrusioje ,,Blyninėje'', dalyvavo estafečių rungtyse, linksminosi diskotekoje, žiūrėjo nakties seanso kiną įsikūrę miegmaišiuose.

Pradinių klasių mokytojos, mokyklos direktorė, pavaduotoja, mokinių tėveliai, padėję organizuoti renginį, tapo skaitymo motyvatoriais, kurie nori, kad vaikai visada mylėtų knygą. 

                                                                                                                     Hilda Laima Markulė

Vaizdai čia


Šventinių moliūgų paroda

Kelmės ,,Kražantės“ progimnazija prisijungė prie Kelmės mamyčių grupės organizuotos Šeimų rudens šventės Kelmės dvaro parke. Visų pirma šventinių moliūgų paroda surengta progimnazijos pirmojo aukšto fojė. 0 spalio 25 rytą jie išvežti prie Kelmės krašto muziejaus.


Vaizdai čia


Žemaičių tarme apie Žemaitiją

Šiais metais tradicinis etnokultūros „Kražantės“ progimnazijos renginys „Eina saulelė aplinkui dangų“ buvo skirtas Žemaitijos metams paminėti.

Spalio 24-ąją šis renginys vyko Kelmės krašto muziejuje, kur apie senuosius žemaičių papročius ir darbus pasakojo muziejaus etnografė  L. Užomeckienė, o renginio organizatorės  „Kražantės“ progimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos I. Kasparavičienė, A. Paulauskienė, A. Stulpinienė pateikė įdomių faktų apie Žemaitijos etnografinio regiono istoriją, heraldiką, patarmes.  

Šiame renginyje, kuris šiemet iš rajoninio tapo respublikiniu, dalyvavo Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos mokiniai drauge su šios mokyklos socialine pedagoge S. Lukšiene bei aštuonių Kelmės rajono mokyklų 5-8 klasių mokiniai ir mokytojos iš  „Aukuro“, Liolių, Vaiguvos Vlado Šimkaus pagrindinių mokyklų, vadovaujami A. Vaitkevičienės, J. Venckienės, A. Aginskaitės, L. Dzimidienės ir Tytuvėnų, Kražių Žygimanto Liauksmino, Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio, Pakražančio gimnazijų mokinukai, paruošti R. Gedminienės, J. Bakutienės, L. Sadauskienės, L. Baranauskienės, I. Pumputienės.

 Prie svirno vaikai su muziejininkais žaidė liaudiškus žaidimus, po to aktų salėje pristatė žemaičių tarme parengtus namų darbus: teatralizuotus pasirodymus, dainas, eiles ir padavimus, nutikimus. Šmaikštūs vaikų atsakymai, noras išbandyti visus piemenėlių žaidimus, žemaitiškos vaišės ir saulėta rudens diena – įsimenantis buvo mūsų Žemaitijos metų paminėjimas.

 Atsisveikindami linkėjome vieni kitiems vėl susitikti kitų metų etnokultūros renginyje.

                                                                                                                                    Asta Stulpinienė


Vaizdai čia


Boso dienos staigmenos

Progimnazijos direktorė sakė: ,,Nuo šiandien turiu antrininkę. Dėkoju kolegoms už nuotaikingą Boso dienos rytą”.

            Džiugiai ,,Kražantės“  direktorė Laima Simėnienė ir direktoriaus pavaduotojos ugdymui Jurgita Seselskienė bei Regina Dovidaitienė  priėmė Boso dienos sveikinimus ir dovanas.

                                                                                                                        Asta Stulpinienė

Vaizdai čia


Varžybos

2019-2020 mokslo metų rajono mokyklų žaidynių 2009 m. gimusių ir jaunesnių mokinių kvadrato varžybose ,,Kražantės” progimnazijos komanda, treniruojama direktorės pavaduotojos ugdymui  Reginos Dovidaitienės,  nugalėjo priešininkus ir laimėjo pirmąją vietą!

                      Progimnazijos kvadrato komanda ruošiasi dalyvauti regiono varžybose!

                                                                                                                     Asta Stulpinienė

Vaizdai čia


Puslapis 1 iš 65 1 2 3 4 > >>
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Pamokų laikas
1 pamoka 08.00 - 08.45
2 pamoka 08.55 - 09.40
3 pamoka 10.00 - 10.45
4 pamoka 11.00 - 11.45
5 pamoka 12.05 - 12.50
6 pamoka 13.05 - 13.50
7 pamoka 13.55 - 14.40
Copyright © 2009-2014 Kelmės Kražantės progimnazija
2450834 Kelmės Kražantės progimnazija Unikalių apsilankymų

Powered by powered by php-fusion © 2003-2007
Design by Design by Matonor